• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Havuzbaşı Restaurant

Adres :

Ulupınar Mah. Antalya » Kemer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdulvahap Toran

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (545) 486 47 21

Havuzbaşı Restaurant adlı firmamız, birmilyonnokta.com ailesinin bir üyesi olup, Antalya’da restaurant sektöründe hizmetlerini sürdürmektedir. Çocuk ve yetişkinlerin düzenli olarak tüketmesi gereken balık, şimdi en lezzet haliyle tabağınızda. Alanında profesyonel ve tecrübe sahibi aşçılarımız ve güler yüzlü ekibimizle siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizi sunuyoruz.

Alabalık, kiremitte çupra, ızgara köfte ve çok çeşitli deniz ürünleri ile sizlere hizmet sağlıyoruz. Herkesin damak tadına hitap edecek lezzetler için güvenle bizleri tercih edebilirsiniz. Tabaklarımızın hem lezzetine hem de görseline özen gösteriyoruz. Size en güzel sunumları yapabilmek için hiç durmadan çalışıyoruz.

Alanında profesyonel, eli lezzetli ve deneyimli aşçılarımız, sizlere en kaliteli tabakları sunmaktadır. Hem taze hem de kaliteli balıklarımızı size servis ediyoruz. Restaurantımızda balık haricinde de damak tadınıza hitap edecek lezzetleri bulabilirsiniz. Bu nedenle güvenle bizleri tercih edebilir, leziz tabaklarımızın tadını çıkarabilir, işletmemizde keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Antalya restaurant sektöründe siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sağlamaya devam ediyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve korumak en birincil hedefimizdir. Alanında profesyonel ve deneyimli aşçılarımız, hoş vakit geçireceğiniz mekanımız, görsel olarak da hitap eden leziz tabaklarımız, güler yüzlü hizmetimiz ve ekonomik fiyat politikamızla gönül rahatlığı içinde restaurant tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da randevu oluşturmak için bizlere ulaşabilirsiniz. Sizleri işletmemizde ağırlamaktan büyük memnuniyet duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Bayram Tatili nedeni ile firmamız bayram boyunca hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı [email protected] mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar