• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Havuzlu Vira 2 Aile Çay Bahçesi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Çetin Aydemir

Günün büyük bir çoğunluğunu çalışma ortamlarımızda geçirmekteyiz. Bunun sonucunda da yeteri kadar sosyalleşememekteyiz. İnsanlar olarak sosyal varlıklarızdır. Sosyalleşmeye ihtiyaç duyarız. Bunu ailemizle, iş arkadaşlarımızla, dostlarımızla ve yeni tanışacağımız insanlarla yapabileceğimiz, sohbet edebileceğimiz kaliteli işletmelere ihtiyaç duyarız. Havuzlu Vira 2 Aile Çay Bahçesi olarak bizler sizlere bu kaynaşmanızız ve sohbet etmenizi sağlayacak güzel mekânı sunmaktayız.

Havuzlu Vira 2 Aile Çay Bahçesi Bursa ilinin Yıldırım ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Bursa restaurant sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kurumumuzda siz değerli müşterilerimizin güzel vakitler geçirirken tüketebileceği içecekler, tatlılar, atıştırmalıklar ve yemeklerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerimizde kaliteli, sağlıklı, doğal ürünler kullanmaktayız. Çalışan ekibimiz alanlarında uzman, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş, tecrübeli ve güler yüzlü kişilerdir. Gönül rahatlığı ile işletmemize gelerek doğa içerisinde doğal bir mekânda bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Eğer sizlerde eğlenceli, güzel ve kaliteli bir zaman geçirebileceğiniz, sohbet edebileceğiniz kaliteli bir mekân arıyorsanız doğru adrestesiniz. Havuzlu Vira 2 Aile Çay Bahçesi olarak sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyar sizleri de işletmemize bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler