• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Hayal Ev Baklavaları & Butik Pasta

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Rezzan Aydın

  • firma fb
  • firma instagram

Tatlılar, Türk mutfağının en büyük parçalarından birisidir. Ülkemizin her yerinin onlarca farklı tatlı çeşidi vardır ve ülkemizin hemen her yerinde bunlar her gün hazırlanıp tercihe sunulmaktadır. Sakarya Adapazarı’nda faaliyet gösteren Hayal Ev Baklavaları & Butik Pasta salonumuzla bizler uzun yıllardır en güzel pastaları, en güzel tatlıları siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz. İşletme olarak çok geniş bir yelpazede faaliyetlerimize devam ediyor, her gün ürünlerimizi taptaze hazırlıyor, sıcak gerekiyorsa sıcak, serin gerekiyorsa serin servis ediyoruz. En özel organizasyonlarınızı şenlendiriyor, sizin için hazırladığımız eşsiz lezzetlerimizle bir taraftan damaklarınızı şenlendiriyor diğer taraftan geleceğe güzel hatıralar bırakmanıza yardımcı oluyoruz.

Sakarya pasta ve pastane sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olarak her biri pasta, tatlı, unlu mamuller konusunda deneyim kazanmış, tecrübeli, işini severek yapan, sürekli kendini geliştirmekten memnuniyet duyan bir kadroyla çalışıyoruz. Personellerimiz sektördeki yenilikleri yakından takip etmekte, en son trendleri, en moda tasarımları kısa sürede hayata geçirme başarısı göstermektedirler. Eşsiz tariflerle hazırlanan lezzetlerimizin tamamının gerek hazırlanış koşulları gerekse malzemelerinin seçiminde hijyene azami dikkat ediyor, tamamı marka, doğal, güvenilir malzemeleri ürünlerimizde kullanıyoruz. Bu sayede sadece estetik görünen değil; sağlıklı ürünleri de sizlere sunuyoruz.

İşletme olarak kendimizi sürekli geliştiriyor, en modern çözümlerin adresi oluyoruz. Özel gün pastaları, ev yapımı kurabiye çeşitleri, ev baklavası, özel tasarım pastalar üretiyor, organizasyonlarına en iyi şekilde ev sahipliği yapıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR