• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Hayalinn Restaurant Düğün Cafe

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Handan Adar

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Ankara Etimesgut’ta birmilyonnokta.com üyesi işyerlerinden birisi olarak çalışmalarına devam eden Hayalinn Restaurant Düğün Cafe benzersiz konsepti ile fark yaratmaktadır. İnsan hayatında birtakım organizasyonlar varır ve bunlar çoğu kez sayılı sayıda, hatta tek sefer yaşanır. Bu nedenle bu tür organizasyonların konseptinden mekanına kadar her detayının özel olması gerekir.

Organizasyonlara dair günümüzde en temel ihtiyaç mekandır. Mekânın özelliklerine göre hem organizasyon sahipleri hem de misafirler rahat edebilir, dinlenebilir, eğlenebilir, keyifli zaman geçirebilirler. Ankara düğün salonu alanında hizmet veren işletmemiz bu alanda bölgemize eşsiz bir organizasyon mekânı kazandırmak adına yola çıkmıştır. Hazırlık sürecimiz özenle yürütülmüş, her detay düşünülmüş ve dünya standartlarında bir organizasyon alanı ortaya çıkarılmıştır.

İşletme olarak başta düğünler olmak üzere her türlü organizasyona ev sahipliği yapabiliyoruz. Farklı düğün konseptlerine uygun olarak dekore edebildiğimiz salonumuzda en güzel günlerinizde yanınızda oluyoruz. Yılın her döneminde, istediğiniz düğünleri yapabilmenize yardımcı oluyoruz. Sadece düğünler değil, diğer özel gün kutlamaları, mezuniyet partisi organizasyonu, kına, nişan organizasyonu gibi etkinliklerinizde de ev sahipliği yapıyoruz. Ayrıca hem açık hem de kapalı alanlarımızda eşsiz bir konsept sunuyoruz.

Hayalinn Restaurant Düğün Cafe olarak aynı zamanda birbirinden özel lezzetleri tüketiminize açıyoruz. Serpme kahvaltı salonu, hafta sonu kahvaltı mekânı gibi taleplerinize de geniş menümüz, eşsiz lezzetlerimiz, kaliteli hizmetimiz ve uygun fiyat avantajlarımızla cevap veriyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR