• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hedef Orman Ürünleri

Adres :

Önder Mahallesi Çamlıtepe Caddesi No: 243 Altındağ Ankara Ankara » Altındağ

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Kapan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

hedef_ltd@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 312 32 16

Whatsapp 2:

0 (532) 312 32 16

Whatsapp 3:

0 (506) 787 04 44
Hedef Orman Ürünleri
Hedef Orman Ürünleri firması olarak siteler plywood,siteler plywood satışı,siteler toptan plywood satışı,siteler perakende plywood satışı,siteler ithal plywood satışı,siteler yerli plywood satışı,siteler çam plywood satışı,siteler kavak plywood satışı,siteler huş plywood satışı,siteler plywood fiyatları, vb. hizmetlerimiz mevcuttur.

1992 yılında Ankara / Siteler`de , imalat sektöründe faaliyet göstermeye başlayan firmamız , değişen şartlara entegre olarak 2002 yılında Orman Ürünleri satış firması olarak faaliyetlerine devam etmiştir.Gerek satışını üstlendiği firmalarla gerekse tedarikçisi olduğu işletmelerle güven esaslı ticareti önemsemiştir.

2015 yılına gelindiğinde sunta-mdf ürünlerinde daha güçlü stok ve bol çeşit olanağı sağladığı yeni adresinde çalışmalarına başlamıştır.2018 yılında ise inşaat sektörüne yönelik bulundurduğu Plywood-OSB Ürünleri ile fiyatta ve zamanında teslimatta iddalı bir noktada olduğunu ispatlamıştır.
Her geçen gün başarı çıtasını yükselten Hedef Orman Ürünleri müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını azim ve heyecanla sürdürmekte olup geleceğe umutla bakmaktadır …

Hedef Orman Ürünleri Kurulduğumuz günden bu yana sürekli olarak büyümekte ve kendimizi geliştirmekteyiz. Her zaman müşteri memnuniyetini ön olan tutan firmamız, kendini sürekli geliştirerek sizlere en kaliteli ürünün ulaştırılmasını sağlamakta ve bunu en uygun maliyetler ile yapabilmektedir. Bu nedenle de sizler tarafından ilgi görmekte ve tercih edilmektedir. Hedef Orman Ürünleri firması olarak çalışma hayatımız boyunca her zaman kalite ve profesyonellik ile hareket ettik ve bundan sonraki dönem içinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürerek en kaliteli üretimleri yapacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR