• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Herbal Yaşam Koçu Uğur

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uğur Can Köni

Sağlıklı beslenmek ve kilo vermek için sizlere en başarılı beslenme danışmanlığı hizmetini sunarak en başarılı ürünleri sizlere ulaştırmaktayız. Kilo vermek için en doğru şekilde beslenmenizi sağlayacak dünyanın en ünlü markasının başarılı ürünlerini sizlere sunuyoruz. Sağlıklı ve dengeli beslenerek kolay bir şekilde kilo vermeniz ve ideal kilonuza ulaşmanız mümkün olacaktır.

Oldukça kısa sürelerde mucizevi bir şekilde zayıflamak için bu alanda geliştirilmiş en başarılı ürünleri Herbalife kalitesi ile sizlere sunmaktayız. Tamamen sizlere özel olan beslenme programları ile kısa sürede zayıflayarak istediğiniz kiloya ulaşmanız mümkün olacaktır. Yağ yakımı gibi oldukça zorlu bir konuda sizlere en başarılı ürünleri sunarak bu işlemi çok kolay bir şekilde yapmanızı sağlıyoruz.

İstanbul beslenme danışmanı ve özel besin takviyelerini sizlere sunarak profesyonel hizmetlerimizden yararlanmanız ve sağlıklı bir yaşama başlamanızı sağlamaktayız. Zayıflamak yanında sağlıklı bir beslenme ve yaptığınız sporlardan en fazla verimi almanız için geliştirilen özel besinleri sizlere tanıtmaktayız. Kilo vermek gibi almada da sorun yaşayanlar için en başarılı program ve ürünleri sizlere sunuyoruz.

Kişisel bakım konusunda da birçok başarılı ürünü üreten Herbalife dünyada bu alanda en fazla tercih edilen markalardan birisidir. Ürünlerin tanıtımı ve bunların en başarılı şekilde nasıl uygulanacağı konusunda sizlere hizmet sunmakta ve sizlerin bu ürünlerden en fazla verimi almanızı sağlıyoruz. Sizlerin memnuniyeti ve sağlığını en yüksekte tutmak için çalışmalarımız sürekli olarak gelişmekte ve sürmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR