• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Herbalıfe Bağımsız Distribütörü Halil

Adres :

Teomanpaşa Mahallesi 2211. Sokak No: 39/8 Antalya » Kepez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halil Önder

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

herbalonder@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 632 96 65

Herbalife, 1980 yılında ABD’de kurulmuş ve o günden bu yana hisseleri New York Borsasında işlem görmeye devam eden bir markadır. Şirketin bünyesinde Nobel ödüllü bilim insanları bulunmakta ve bunlar sürekli Herbalife Enstitüsü bünyesinde sağlıklı yaşam ürünleri, kozmetik ürünleri geliştirmeye devam etmektedirler. Bugün tüm dünyada 90’dan fazla ülkede ürünlerinin satışı yapılan marka, bu alanda dünyanın en geniş kitlelere ulaşmış markasıdır. Yoğun çalışmalar ve araştırmalar sonucunda, etkinliği kanıtlanmış ürünler arasına sürekli yenileri katılmakta ve bağımsız üyeler aracılığıyla tüketicilere ulaşmaktadır.

Ülkemizde de 1998 yılında satışı başlamış olan Herbalife ürünleri bugüne kadar milyonlarca tüketicinin vazgeçilmezi olmuştur. Sürekli daha geniş kitlelere ulaşmayı da sürdürüyor. Marka, ürünlerini bağımsız üyeleri ile satıyor. Bağımsız üyeler aldıkları eğitimler, katıldıkları seminerler ile birer sağlıklı beslenme uzmanı da oluyorlar. Antalya Kepez’de bulunan Herbalıfe Bağımsız Distribütörü Halil olarak bizler de bölgemizde bağımsız üyelik yapıyor, Herbalife ürünlerine sahip olmak isteyenlerin çözüm ortağı oluyoruz.

Danışmanlık merkezi olarak kişiye özel analizler yapıyor, buna göre ihtiyacı olanlara özel programlar çıkarıyoruz. Antalya danışmanlık sektörünün öncülerinden birisi olarak kilo almak isteyenlerin, kilo vermek isteyenlerin yardımcısı oluyoruz. Kişiye özel danışmanlık hizmeti veriyoruz. Sporcu beslenme programları geliştiriyoruz. Birbirinden kaliteli kişisel bakım ürünleriyle sağlıklı bir cilde sahip olmak isteyenlerin çözüm ortağı oluyoruz. Aynı zamanda Herbalife ürünleri satışı yaparak para kazanmak isteyenler için de üyelik kaydı oluşturuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR