• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Herbalife Bağımsız Üyesi Mehmet Geçit

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Geçit

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Herbalife Bağımsız Üyesi Mehmet Geçit olarak Bayburt merkezde faaliyetlerimize devam ediyoruz. Herbalife, 1980 yılında ABD’de kurulmuş ve New York Borsasında hisseleri işlem gören, dünyanın en büyük doğrudan satış şirketlerinden bir tanesidir. Herbalife, kilo kontrolü, takviye edici gıdalar ve kişisel bakım ürünleri kategorilerinde birçok ürüne sahiptir. Markanın ürünleri tamamen bilimsel çalışmalar eşliğinde geliştirilmekte, ar-ge çalışmaları aralıksız devam ederek yeni ürün grupları her geçen gün kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır.

Dünya genelinde 90’dan fazla ülkede ürünlerinin satışı yapılan marka, ürünlerini bağımsız üyeleri aracılığıyla tüketicilerle buluşturmaktadır. Mart 1998’nden bu yana ülkemizde de doğrudan satış yöntemiyle markanın ürünleri tüketicilerle buluşmakta, her geçen gün kullanıcı sayısı artmaktadır. Markanın ürünleri, Nobel ödüllü bilim insanlarının ortak çalışmalarıyla geliştirilmekte, pek çok teste tabi tutularak başarısı kanıtlandıktan sonra tüketime sunulmaktadır. Bu sayede de etkinliğini kanıtlamış, verimliliği tescillenmiş sağlıklı yaşam ürünleri ortaya çıkmaktadır. Hebalife’ın ürünleri, bulunduğu tüm ülkelerde insanların yaşam standartlarının çok daha arttırılmasını sağlamakta, daha konforlu ve daha enerjik bir yaşam olanağı sunmaktadır.

Firmamız, Bayburt danışmanlık alanında Herbalife’ın bölge bağımsız üyeliğini yapmakla birlikte kişisel sağlık danışmanlığı hizmeti vererek kilo almak, kilo vermek isteyenlere çeşitli analizler eşliğinde daha konforlu bir yaşamın kapılarını açmaktadır. Herbalife, kişilere kendi işlerini kurma fırsatı da tanımaktadır. Dilerseniz firmamız aracılığıyla markanın bağımsız üyesi olabilir, ürün satışı yaparak kendi gelirinizi elde edebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR