• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Herbalife Beslenme Koçu

Adres :

Zübeyde Hanım Caddesi Ataköy 1. Kısım Mahallesi Bakırköy İstanbul İstanbul » Bakırköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Hanifeoğlu - Şerife Hanifeoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ahmethanife.3437@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 437 35 37

Whatsapp 2:

0 (546) 437 35 37

Whatsapp 3:

0 (543) 341 47 93

İstanbul’un Bakırköy ilçesinde faaliyet gösteren Herbalife Beslenme Koçu olarak bizler tüm dünyada kendini ispatlamış olan Herbalife ürünlerini en uygun fiyatlarla sizlere sunup sağlıklı bir yaşama sahip olmanız için gerekli olan uygulamaları karşınıza çıkarmaya devam ediyoruz. İstanbul hizmet sektöründe sayısı hızla artan Herbalife beslenme koçlarının yanında sahip olduğumuz ürün ağının genişliği ile her noktada sizlerin daha sağlıklı bir yaşama sahip olmasını sağlayacak olan çözümlerden yararlanmasını da mümkün hale getiriyoruz.

Beslenme koçu olarak ortaya koyduğumuz çalışmalarla ideal kilolarınıza ulaşabilmeniz için fazla kiloları bulunan kişilerde bu kiloların verilmesi, aşırı zayıf olması sebebiyle bünyesi güçsüz kalmış olan kişilerde sağlıklı bir şekilde kilo alınması için gerekli olan ürün alımlarını sizlerin karşısına çıkarabiliyoruz. Bu sayede vücut sağlığınızı koruyarak sağlıklı bir yaşama sahip olurken hayat standartlarınızı da yükseltme fırsatını bir arada bulabiliyorsunuz.

Bakırköy ilçesinde yer alan merkezimizde sizlerle birlikte kilo vermek ya da kilo almak veya bunların dışında fit halini koruyup sürdürmek isteyen kişiler için bir arada çalışma fırsatını sunarak motivasyonunuzun da her daim kalıcı olmasını sağlıyoruz. Özellikle çok kararlı bir şekilde başlanıp yeterli motivasyona sahip olunmadığı için kısa sürede vazgeçilen diyetler gibi dönemleri tekrar tekrar yaşamamak adına çok daha etkili bir şekilde hareket etmenizi de mümkün hale getiriyoruz. Herbalife ürünleri ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR