• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Herbalife Yaşam Koçu Fatma Kara

Adres :

Menteşe Muğla Muğla » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatma Kara

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

imgesuaziz48@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 254 41 24

Whatsapp 2:

0 (537) 254 41 24

Firmaya Mesaj Gönder

HERBALİFE BAĞIMSIZ DANIŞMANI TANITIM SAYFASIDIR...
1980 yılında ABD'de kurulan Herbalife International, hisseleri New York Borsasında (NYSE) işlem gören dünyanın en büyük doğrudan satış şirketlerinden biridir. Herbalife Intrnational kilo kontrolü, Takviye edici gıdalar ve kişisel bakım ürünleri satışını dünya genelinde 90'dan fazla ülkede çok geniş bir Bağımsız Üye Ağı aracılığıyla gerçekleştirmektedir.
Türkiyedeki faaliyetlerine Mart 1998'de başlayan Herbalife, doğrudan satış yöntemi ile satış yapmaktadır. Herbalife İç ve Dış Beslenme Ürünleri, Herbalife Beslenme Enstitüsü ve Bilimsel Danışma Kurulu'ndaki Nobel Ödüllü Bilim adamlarının ortak çalışmaları sonucunda tüketime sunulmaktadır. Herbalife, dinamik satış ağı ve muhteşem ürünleri ile bulunduğu tüm ülkelerde insanların yaşam kalitesini yükseltmeye yardımcı olmaktadır.
Bir Herbalife Üyesi olarak insanların beslenme ihtiyaçlarına cevap verirken, aynı zamanda da gelirinizi artırabilirsiniz. Tercihinize göre ister yarı zamanlı, ister tam zamanlı çalışın bu kaliteli ürünleri satarak kendi işinizi inşa edebilirsiniz. Ürünlerimizin kendine özel satış ağı sayesinde sahip olacağınız ayrıcalık, işinizin temelini oluşturacak, kişisel destek ve tavsiyeler için, uzun dönemde koruyacağınız müşteriler edinmenize yardımcı olacaktır.
İhtiyacınız olan tüm danışmanlığı ve eğitimleri alacaksınız. Kayıt olduğunuzda işiniz için gereken tüm bilgileri kişisel Herbalife Danışmanınızdan(Sponsorunuzdan) öğrenebileceksiniz. O her zaman sorularınıza cevap vermek ve eğitiminizi tamamlamanıza yardımcı olabilmek için yanınızda olacaktır.
Herbalife Üyesi olmanın avantajları şunlardır:
Çalışma saatlerinizi kendi yaşantınıa ve gelir hedeflerinize uyacak şekilde belirleyebilirsiniz.
Kârlı Pazarlama Planı sayesinde ekstra gelir elde edebilirsiniz.
Her gün milyonlarca tüketici tarafından kullanılan ürünlerin satışını gerçekleştireceksiniz.
Tüm dinyada 90'dan fazla ülkede bulunan geniş üye ağıda katılacaksınız.
Yüksek kalitede eğitim ve etkin satış araçlarından faydalanabileceksiniz.
Herbalife İş Fırsatı'nı Keşfedin
Herbalife sizlere doğru beslenme ve aktif yaşamın yanı sıra, cazip bir gelir potansiyeli ve topluma yararlı olma fırsatı sunar.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR