• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Herbalife Yaşam Koçu Sema

Adres :

Beylikdüzü İstanbul İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sema Gören

E-Posta Adresi :

semagoren60@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 047 36 94

Whatsapp 2:

0 (538) 047 36 94

Firmaya Mesaj Gönder

Herbalife Yaşam Koçu Sema sağlıklı beslenme, aktif yaşam, danışmanlık ve kilo kontrolü olarak İstanbul Beylikdüzünde hizmet vermekteyiz.

Sağlık sektörü ülkemiz için oldukça önemlidir ve bu konuda birçok firma hizmet sunmaktadır. Ancak firmamız sunduğu kaliteli ve profesyonel hizmetleri ile bu alanda en fazla tercih edilen firma olmaktadır. İstanbul bölgesinde bu alanda kaliteli bir hizmet sunan ve bunu uygun fiyatlar ile sunan en çok ilgi gören firma olmaktadır.
Özellikle konusunda uzman olan ve deneyimli çalışanlarımız ile sizlere kaliteli bir hizmet sunabilmektedir. Bu konuya çok ciddi yaklaşan firmamız tüm çalışanlarımızın konusunda uzman kişiler olmasına özen göstermektedir. Eğitimli ve konusunda bilgili olan çalışma arkadaşlarımız ile sizlere en kaliteli ve profesyonel hizmetleri sorunsuz olarak sunabilmektedir. Bu konudaHerbalife Yaşam Koçu Sema firmamız sağlık sektöründe lider firmalardan birisi konumundadır.
Herbalife Yaşam Koçu Sema firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren teknik kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR