• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hesap Sigorta

Adres :

Zafer Mah. Kıbrıs Sok. No: 17/a ( Halk Bankası Arası ) Bursa » Gürsu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Doğukan Gökçe

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 653 02 69

Bursa’da bulunan Hesap Sigorta isimli firmamız birmilyonnokta.com üyesidir ve sigorta finans alanında hizmet vermektedir. Sunduğumuz hizmetlerde yaşamınızı konforlu hale getirecek şekilde güvence altına almayı hedefleriz.

Sigorta firmaları belirli zaman çizelgelerinde gerçekleştirdiğiniz ödemeler ile size yangın, deprem, araç, sağlık vb. pek çok alanda maddi kayıp yaşamamanız; gerekli hizmetlerden ihtiyaç duyduğunuz an yararlanabilmeniz için garanti sunar. Firmanın güvenilir olmaması halinde beklenmedik açıklar ile ödemeleriniz karşılığında beklediğiniz hizmeti alamayabilirsiniz. Bursa sigorta finans alanında hizmet veren firmamız Gürsu’nun en güvenilir sigorta firmaları arasında yer alır. Gürsu’da konut sigortası nerede yaptırılır sorusunun cevabı firmamızdır.

Sağlık sigortası yaptırmanız hastalık, kaza vb. istenmeyen durumlarda; sağlık hizmetlerinden yararlanmak istediğinizde sizin için kolaylık oluşturur. İhtiyaç duyduğunuzda sağlık hizmetlerinden uygun şekilde yararlanmak için firmamızdan sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Sağlık sigortanız olduğu gibi zorunlu deprem sigortanızı da firmamızdan yaptırarak depremin neden olduğu maddi kayıplarınızı poliçe limitine göre karşılayarak afetin meydana getirdiği yaraları daha hızlı sarabilirsiniz.

Yaptırmanızın zorunlu olduğu araç trafik sigortası herhangi bir kazaya karışmanız durumunda iki tarafında kusurlarının hesaplanıp zararın bu orana göre karşılanması için güvence oluşturur. Firmamızdan araç trafik sigortanızı da yaptırabilirsiniz.

Gürsu’da size en yakın sigorta firması olarak hizmet veren firmamızda sağlık, konut, deprem, araç, iş yeri sigortalarınızı güvenli şekilde yaptırabilirsiniz. Oluşabilecek sorunların büyük kayıplara yol açmasını engellemek için sigorta yaptırmayı, sigorta yaptırmak içinse firmamızı tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR