• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

H&g Perde Tasarım

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hakkı Gümüşlüoğlu-ahmet Gümüşlüoğlu

reklam logosu
  • firma instagram

H&g Perde Tasarım

Perde, perde modelleri, perde tasarım, perde çeşitleri ve perde mağazaları olarak Ankara Keçiören de hizmet vermekteyiz.

H&g Perde Tasarım olarak yola çıktığımız günden beri kaliteden ödün vermeden dünya standartlarında hizmeti müşterilerimize sunabilmek için çaba göstermekteyiz. Bu konuda şu ana kadarki üretim portföyümüz ve sunmuş olduğumuz hizmetler göz önüne alındığında bir marka değeri olarak bulunduğumuz lokasyonda ön plana çıkmaktayız. Müşterilerimizin beğenisini kazanmanın haklı gururunu yaşamakla beraber bugünkü bulunduğumuz noktayı kendimiz için kesinlikle yeterli görmemekteyiz.

Ankara ilinde keçiören ilçesinde perde sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız, sektörünün ilkleri arasında bulunmaktadır. Geçmişten aldığımız gücümüzü geleceğe taşımak üzere hizmet vermekteyiz. Uzun yıllardır perde sektöründe faaliyet göstermekte olan işletmemiz sürekli olarak kendisini geliştirmekte ve daha iyi hizmet sunmak üzere faaliyet göstermektedir. Teknolojik yenilikleri de takip ederek en iyi ürün ve hizmet kalitesini sunabilmek adına hizmet sunmaktadır.
Çağı yakalayıp geleceğe göz kırpan bir vizyonla beraber çalışma arkadaşlarımızla sadece ülkede değil küresel ölçekte lider konuma yükselmek için gayret göstermekteyiz. Böylece her geçen gün büyümekte olan firmamız yoluna emin adımlarla devam ederken daha güzel günler için gayret göstermektedir.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR