• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Hi Tec Su Arıtma Sistemleri

firma adresi

Adres :

Nişancı Paşa Mahallesi Seyfettin Bey Caddesi 21 / B Şehzadeler Manisa » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hasan Sevinç
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (537) 831 18 22

  • firma fb
  • firma instagram

Hi Tec Su Arıtma Sistemleri birmilyonnokta.com üyesidir. İnsanlar sağlıklı ve kaliteli içme suyuna erişmek için su arıtma cihazlarını tercih ederler. Bazen şebeke suları istenmeyen tat ve koku içerebilir. Arıtma cihazları suyun tadını ve kokusunu iyileştirir. Su içme deneyimini keyifli hale getirir. Biz de firma olarak suyun temizliği ve kalitesi konusunda müşterilerimize güvenilir çözümler sunmaktan mutluyuz. Suyun hayatımızdaki önemini biliyor ve sağlığımız üzerindeki etkisi sebebiyle en iyi su arıtma sistemi olarak Hi Tec kullanıyoruz.

Hi Tec, suyun içindeki zararlı maddeleri etkin şekilde filtreler. Böylece temiz ve sağlıklı bir su elde etmenizi sağlar. Klor, ağır metaller, kirleticiler ve mikroorganizmalar gibi unsurları gidererek hijyenik ve güvenli bir içme suyu elde edersiniz. Sadece bireysel olarak fayda sağlamaz, aynı zamanda çevreye duyarlı bir tasarımı vardır. Enerji verimliliği, su tasarrufu ve kaliteli malzemeleriyle çevre dostudur.

Su arıtma konusunda sağlığınızı ve yaşam kalitenizi önemsiyorsanız temiz su içmenin de ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuz demektir. Bu noktada bize güvenebilir, hizmetlerimizden istifade edebilirsiniz. Ürünlerimizi incelemek ve sipariş vermek için işletmemizi ziyaret edebilirsiniz.

Manisa hizmet sektöründe aynı zamanda Türkiye’nin ilk onaylı fitre üreticisi Fil-Tek Manisa bayisi olarak hizmet veriyoruz. Her türlü arıtma cihazının fitresini değiştiriyoruz. Aldığınız arıtma cihazlarının kurulumunu, montajını yaparak teknik servis hizmeti de veriyoruz. Su arıtma konusunda ihtiyaç duyduğunuz destek için bizi arayabilir ve yardım talep edebilirsiniz.

[email protected]

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar