• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hidrosay Makina

Adres :

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Metal İş Sanayi Sitesi 5. Blok No: 28   Başakşehir / İstanbul İstanbul

Sektör :

Yetkili Kişi :

Suat Başer

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@hidrosay.com

Whatsapp 1:

0 (532) 417 47 62
HAKKIMIZDA
1998 YILINDA, ÜSTÜN PERFORMANSLI HIDROLIK PRESLER ÜRETEBILMEK VE HIDROLIK SISTEMLER KURABILMEK AMACI ILE KÜÇÜK BIR IŞLETME OLARAK KURULAN FIRMAMIZ, HER GEÇEN GÜN TECRÜBESINE TECRÜBE KATARAK MÜŞTERI PORTFÖYÜNÜ GENIŞLETTI.
GÜNÜMÜZDE ISE ILERI TEKNOLOJIDEN BILINÇLI BIR ŞEKILDE FAYDALANILAN, KULLANICI DOSTU VE KALITELI HIDROLIK PRESLER, HIDROLIK MAKINALAR VE HIDROLIK SISTEMLER ÜRETMEKTE VE KURMAKTADIR


MİSYONUMUZ
GÜNÜMÜZDE MEKANIK TAHRIKLI BIR ÇOK MAKINENIN YERINI ALAN VEYA YARDIMCI SISTEM OLARAK KULLANILAN ENDÜSTRIYEL HIDROLIK SISTEMLERIN, ÖZELLIKLE HIDROLIK PRESLERI EN VERIMLI ŞEKILDE ÜRETMEK. KUMANDA SISTEMINDE ELEKTRONIK KOMPONENTLERIN DE ENTEGRASYONU ILE BIRLIKTE MAKINE VEYA GENEL SISTEMI GÜÇLENDIRMEK.
BUNLARA ISTINADEN; ÜLKE EKONOMISINE KATKI SAĞLAMAK, TEKNIK KAPASITESI YÜKSEK ELEMANLAR YETIŞTIRMEK, FAALIYET GÖSTERDIĞIMIZ SEKTÖRÜMÜZDE LIDER MARKA OLMAK, BIR TEKNOLOJI EĞITIM OKULU GIBI ÇALIŞMAK VE MÜŞTERILERIMIZ HER ZAMAN DÜRÜST, GÜVENILIR VE KALITELI HIZMET VERMEK.


VİZYONUMUZ
ÜRETIMINI GERÇEKLEŞTIRDIĞI BAŞA HIDROLIK PRESLER OLMAK ÜZERE TÜM ENDÜSRTIYEL HIDROLIK ÜRÜNLERI VE SISTEMLERINDE BAŞTA ÜLKEMIZDE OLMAK ÜZERE TÜM DÜNYADA GELIŞEREK VE GÜÇLENEREK DÜRÜST, GÜVENILIR VE KALITELI ÜRÜNLERI VE HIZMETLERI MÜŞTERILERINE UYGUN FIYAT POLITIKALARI ILE SAĞLAMAK VE LIDER MARKA OLMAK.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR