• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hijyen Halı Yıkama

Adres :

İlbey Karataş Cad.no: 77 Adana Yüreğir Adana » Yüreğir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Gülağacı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (541) 554 11 01

Whatsapp 2:

0 (542) 554 11 01

Adana halı yıkama sektöründe hizmet sunan firmamız yılların kazandırdığı avantajları karşınıza çıkararak farkını yansıtıyor. Firmamız uzun yıllarda beri halı yıkama işini başarıyla gerçekleştiriyor. Bu uzun süre zarfında büyük oranda tecrübe ve bilgi birikimi elde ettik, karşınıza donanımlı şekilde çıkmanın dururunu yaşıyoruz. Hizmetlerimizde kaliteyi ön planda tutuyoruz. Kalitemizden asla ödün vermeyerek başarımıza başarı katıyoruz. Yüksek kaliteli hizmetlerimizden faydalanan müşterilerimiz tarafından yapılan yorumları dikkate alarak çalışmalarımızı yorumlar neticesinde şekillendiriyoruz. Hizmetlerimizin tamamında müşterilerimizi merkezde bulunduruyoruz.

Müşterilerimizin talepleri ve yorumları bizler için son derece önemlidir. Sizlerin memnuniyetini kazanarak mevcut konumumuza ulaştık, bundan sonrası için de siz değerli müşterilerimizin desteğine ihtiyacımız var. Firma olarak liderlik konumuna ulaşmayı hedef edindik. Liderliğin gerektirdiği bütün koşulları barındırdığımıza inanıyoruz fakat daha iyi olmak için sektörde gerçekleşen yeniliklerden de istifade ediyoruz. Yenilikçi bakış açımız ile sürekli olarak müşteri kitlemizi artırıyoruz. Halı yıkama sektöründe teknolojinin de önemi inkar edilemez boyuttadır. Teknolojiyi kullanarak kısa zamanda çok iş neticelendiriyoruz. Zamandan tasarruf etmenin yanı sıra iş kolaylığı da sağlıyoruz.

Halı yıkama işlemlerinde tercih edilen malzemelerin önemi büyüktür. Firmamız insan sağlığına zararı olmayan ve temizlik oranını üst seviyede sağlayan malzemeler tercih ediyor. Firmamızın tercih ettiği malzemeler dünya kalite standartlarına da uygunluk göstermektedir. Kaliteyi, kusursuzluğu ve profesyonelliği bir arada bulmak için sizler de firmamızı arayarak iletişime geçin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR