• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hilal Polyester

Adres :

Yeni Şehir Sanayi Sitesi E-4 Blok No: 5 Kırıkkale » Yahşihan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Davut Uludoğan

E-Posta Adresi :

davutuludogan-0671@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 179 21 86

Whatsapp 2:

0 (555) 179 21 86

Mobilyalar evlerin olmazsa olmazıdır. Gerek ev hanesinin konfor ve rahat içerisinde yaşamasını sağlayan gerek ise misafirlerin daha şık bir ortamda karşılanmasına olanak sağlayan ev eşyaları mobilyalardır. Mobilyalar sayesinde insanlar evleri içerisinde rahatça uyuyabilmekte, yemek yiyebilmekte ve oturabilmektedir. Daha huzurlu bir vakit geçirmemizi sağlayan mobilyalarımızın dış görünüşü de oldukça büyük bir önem arz eder. Asıl amaçları arasında odanın daha şık bir görünüme sahip olmasını sağlamak olan mobilyalarda dış görünüş bu sebep ile büyük ölçüde önemlidir.

Mobilyalar geçmişte genellikle ahşap tercih edilirdi. Gerek ahşap malzemenin sahip olduğu sağlamlık gerek ise şıklık özelliğinden ötürü evlerde ahşap mobilyalar oldukça sık görülebilir. Daha çok klasik tasarımlarda ortaya çıkmayı başaran ahşap malzemesi mobilyalarda kullanıldığı zaman bir süre sonra mobilyanın eski göz alıcı görünümünün kaybolmasına sebebiyet vermektedir. Tamamen ahşabın doğal yapısı gereğince ortaya çıkan bu durumun ise oldukça basit bir çözümü bulunmaktadır. Ahşap cilalama ya da polyester hizmeti olarak bilinen hizmetimiz sayesinde ahşap mobilyalarınız hangi renk olursa olsun eskisinden daha göz alıcı ve çarpıcı bir görünüme kavuşturulabilecektir.

Yahşihan hizmet sektöründe müşterilerinin memnuniyetini sağlamak vizyonu ile yola çıkmış olan firmamız gerçekleştirdiği tüm hizmetleri en kaliteli şekilde gerçekleştirmeye çalışmaktadır. Tüm yapmış olduğumuz ahşap mobilya çalışmalarımızda müşterilerimizin mobilyalarının eskisinden daha şık bir hale gelmesi için büyük bir özveri ile çalışmakta ve başarılı bir şekilde mobilyaların parlatılması gerçekleştirilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR