• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Hira Hafriyat

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mustafa Aksarı

reklam logosu
  • firma fb

Antalya hafriyat alanında gösterdiğimiz faaliyetlerimiz ile müşterilerimize Hira Hafriyat olarak inşaat ve benzeri alanlarda hizmet veriyoruz. Hafriyat kepçe ve kamyonlarımızla yıkıntı atığı ve moloz taşıma ile kanal açma, kanal doldurma çalışmalarımızın yanı sıra kepçe ve kamyon kiraya verme işi de yapıyoruz.

İnşaat işlerinin aşamalarından şunu iyi biliyoruz ki; bir iş diğerini bekler bundan dolayı hızlı, genç, dinamik operatörlerimiz ile işleyişi sekteye uğratmayan çalışma esasına göre hareket etmeye çabalıyoruz. Eski binanızı yıktırıp yerine yenisini yaptırmak istediğinizde kırım ve yıkım işlerinizi yapıyoruz ayrıca inşaat molozlarınızı kamyonlarımız aracılığıyla transferini yapıyoruz. İnşaat işlerinizin kalifiye operatörler ile yürütmeniz size daha büyük kolaylık ve rahatlık sağlayacaktır. Sürekli bu işlerin içinde kendini geliştiren ve prosedürleri çok iyi bilen kadromuz işlerinizin en büyük yardımcısı olacaktır.

Temel inşaat araçlarından olan kepçe ve kamyonlarımız ile başlangıç olan bina yıkımından hafriyat işlemine, kanal kazısından moloz taşımaya kadar ana işlerinizin taşeronluğunu üstleniyoruz. Kanal dolgu ve tesviye işlerinizde düzgün ve sorunsuz bir iş yaptırmak adına bize ulaşabilirsiniz. Düzeltmek istediğiniz bir araziniz varsa, çukur ya da kanal kazılması gerekiyorsa operatörlerimizin yardımıyla bu işlerinizi hemen yoluna koyuyoruz.

İnşaat sektörünün vazgeçilmez yapıtaşı olan operatörler aracılığıyla ve inşaat makineleriyle verdiğimiz kazı, dolgu, yıkım, tesviye, hafriyat, kırma servislerimiz tam da inşaat sektörüne hitap eden kalifiye bir özelliğe sahiptir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR