• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

H&m Moda Evi Terzi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Çorlu

H&M Moda Evi Terzi

Ankara Keçiören'de hizmet vermekte olan moda evimizde kuru temizleme, damatlık dikimi, elbise tamiratı, kişiye özel tasarım, gelinlik tadilatı ile bay bayan tüm terzilik işlemlerinizi büyük bir özenle yapmaktayız. Müşteri memnuniyetini hedef alarak tüm beklentileri karşılamaktayız.

Moral bozucu inatçı lekeler için kuru temizleme yaşantınız içerisinde sizlere sunduğumuz en büyük kolaylıklardan bir tanesidir. Kumaşın ve ürünün yapısına göre seçtiğimiz deterjanlar kullanmaktayız. Ürünlerinizin kalitesi, yapısı ve renginde hiçbir sıkıntı çıkmadan temizleme işlemini yapmaktayız. Kusursuz bir kuru temizleme işleminden faydalanmak için bizi tercih edebilirsiniz.

Evlenen çift için unutulmaz hatıralar taşıyan damatlık ve gelinlik özel anların gözünüzde tekrar canlanmasını sağlayan bir kıyafettir. Bu kıyafetleri zevkinize göre diktirmek istiyorsanız gelinlik ve damatlık dikimi konusunda tercihiniz bizden yana olmalıdır size sunacağımız kaliteli üst düzey hizmetten memnun kalacağınızın garantisini vermekteyiz. Nişan, düğün, kutlama ve davetlerde şıklığınızdan ödün vermeyerek tüm gözleri üstünüze çekebilirsiniz. H&M moda evi ailesi olarak hayatınızın en önemli günlerine şahit etmekteyiz.

Daha fazla bilgi almak için 0546 243 70 03 numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR