• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Homm Bitkisel Hülya Türkoğlu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hülya Türkoğlu

  • firma fb
  • firma instagram

Homm Bitkisel Hülya Türkoğlu birmilyonnokta.com ailesine katıldı. Türkiye'nin bitkisel kozmetik ürün alanında önde gelen ismi olan firmamız tamamı ile uzman doktorların onayından geçmiş bitkisel ürün satışı sağlamaktadır. Ayak kremi, cilt nemlendiricileri, maskeler, gece ve gündüz kremleri de dâhil daha neler var neler.

Akla gelebilecek her ürünün teminini sağlayan firmamız şok indirimleriyle de müşterisinin ilgisini çekmeyi başarıyor. Üç al iki öde, bir al bir hediye veya belli miktarda alışveriş yapana büyük sürprizler ve daha neler. Firmamız coşturdukça coşturuyor. Müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak hizmet veren firmamız mekân temizliğine verdiği önem kadar çalışan-müşteri ilişkisine de büyük önem vermekte ve çalışanlarını sık sık kontrol etmektedir.

Dev indirimlerden haberdar olun diye neredeyse her yolu deneyen firmamız bir defa alışveriş yapmış müşterilerine indirimlere dair linkleri mesaj olarak atmaktadır. Tek amacı daha fazla müşteriye fayda sağlamak olan firmamızın ürünleri tamamen bitkisel olup adeta sorunlu bölgelerimizde kelebek etkisi yaratarak iyileşmeye yol açmaktadır.

Ayrıca firmamızı yeni tanıyan müşterilerimize ve onları bizlerle tanıştıran kişilere özel ayrıcalıklı tekliflerimiz hazırda beklemekte. Ne duruyorsunuz? Artık yirmi yaş gençleşmek zor değil, yanı başınızda duran Konya bitkisel yaşam sektörünün bitkisel formülleri ile yirmi yaş daha genç görünmek artık çok kolay. Bir deneyin bir daha bırakamayacaksınız. Gençleşmek ve sağlıklı yaşamaya başlamak için geç kalmış sayılmazsınız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR