• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Horoz Gençlik Gücü Futbol Okulları

Adres :

Değirmenönü Mah.1372.sokak No: 18 Merkezefendi Denizli Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Ergin

E-Posta Adresi :

ergn070707@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 008 97 84

Whatsapp 2:

0 (507) 008 97 84
Horoz Gençlik Gücü Futbol Okulları
Değerlerimizin başında karşılıklı güven gelmesi sebebi ile tamamen şeffaf bir şekilde spor hizmetlerimiz velilerimiz ve ögrencilerimize karşı gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde velilerimiz ve öğrencilerimiz istemiş oldukları eğitimin karşılanma aşamalarını adım adım takip edebilme imkanına kavuşmaktadır.
Bu sayede Futbol okullarımıza ve hizmetlerine karşı tam manası ile bir güven beslemesinin önü açılabilmektedir.egitimimiz ve okulumuz ile tanışan üyelerimizin tam manası ile güveni sayesinde Futbol Okullarımız bugünlerine gelebilmistir.
Hata payının sıfıra indirgendiği hizmetlerimiz modern futbol uygulamaların benimsendiği çalışmalarla da dikkat çekmektedir. Hizmetlerimizde öncelik disiplin dürüstlük ve spor ahlakına uygun olarak hareket etmekte ve bu konudaki hassasiyetimizle uyelerimizin karşısına çıkmaktayız. Sadece disiplin samimiyet ve dürüstlüğe dikkat çekmeyen hizmetlerimiz bu ölçüde ekip ruhunu benimsemiş uzman personellerimizin güler yüzlülüğüyleve caliskanligiyla da büyük ilgi görmektedir.
Tesadüfî başarıdan uzak olan futbol okulumuz şuana kadar elde ettiği başarıyı ise yoğun çalışmaları ve deneyimli ekibiyle ortaya koyan , standartların çok üzerinde olan hizmet kalitesiyle beklentilere hitap etmekte ve bu noktada hiçbir zaman yeterli demeden hedeflerini hep daha ilerisi ve daha iyisi olacak şekilde belirlemektedir. Bu ölçüde en iyinin en makul aralıklar ile doğru yöntemler eşliğinde ogrencilerimize sunulması futbol okullarimizin misyonlarından biri olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR