• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hot Döner Köşk

Adres :

Köşk Mahallesi Kuruyaka Sokak Beyaz Köşk Apartmanı No: 8/ A Kayseri » Melikgazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kemal Çetin

E-Posta Adresi :

[email protected]

Türk mutfağının eşsiz lezzetini sizlerle buluşturan Hot Döner Köşk adlı firmamız birmilyonnokta.com bünyesinde gücüne güç katmaya devam etmektedir. Hepimiz için vazgeçilmez lezzetlerden biri olan döner, usta ellerden çıktığı zaman birçok yemeğin önüne geçmiş oluyor.

Kayseri fast food sektörünün en çok tercih edilen dönercisi olarak tüm çeşitlerde özel lezzetleri müşterilerimize tattırmaktayız. Hızlı ve titiz çalışmalarıyla seçilen profesyonel ekibimiz döner çeşitlerinin lezzetindeki ince nüansları yakalamakta ve eşsiz bir lezzet sunmaktalar.

Dürüm severlere sunduğumuz et, tavuk dürümlerle birlikte tako dürümlerimiz de ilgi çekmeye devam etmektedir. İster Hatay usulü isterse de soslu dönerlerde de lezzetini konuşturan işletmemiz müşteri memnuniyetine verdiği önemle kendini sürekli geliştirmektedir. Ekmek arası ve dürüm halinde sunulan dönerlerimizle birlikte pilav üstü döner ve İskender sunumunda da farkımız müşterilerimizin rağbetine neden olmuştur. Et ve tavuk döner hizmeti veren işletmemiz hem kırmızı hem de beyaz et severlerin mükemmel lezzetleri tatmak için daima uğradığı bir mekan olarak tanınmaktadır.

Lezzet ve sunum kadar sağlık ve hijyene de oldukça önem veren firmamız tüm ürünlerde temiz ortamda muhafaza edilmiş doğal malzemeler kullanmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlamanın bir diğer yolunun lezzetli yiyecekleri uygun fiyatlarla sunmak olduğunun bilincinde olan firmamız bu konuda da oldukça dikkatlidir. Alo paket servisimiz aracılığıyla saydığımız tüm döner çeşitlerini gönül rahatlığıyla sipariş edebilir, eşsiz lezzetlerimize bulunduğunuz mekanda da ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR