• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hrss Döner-pide

Adres :

Atapark Mahallesi 340. Caddesi No: 110/a Ankara » Keçiören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Babayiğit - Ruslan Kasaptin

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (554) 596 29 55

Hrss Döner-pide salonumuz birmilyonnokta.com üyesi işyerlerinden birisi olarak Ankara Keçiören’de hizmetlerine devam etmektedir. Bizler herkesin en iyi şekilde beslenmeyi hak ettiğine inanıyor, bunun için bütün misafirlerimizi ayrıcalıklı kılmaya gayret gösteriyoruz. Geniş menü seçeneğimiz ile her zaman, bütün damak tatlarına hitap etmeyi başarıyoruz.

Ankara restoran sektörüne ilk adım attığımız andan itibaren farklı olmaya çalıştık ve farkımızı çok kısa sürede ortaya koyduk. Bu da bizi Keçiören’in en çok tercih edilen yeme, içme ve eğlence mekânı haline getirdi. Yine de başarılarımızla yetinmedik ve gün geçtikçe daha iyisi için çabalarımızı sürdürüyoruz.

İşletme olarak süreci en başından itibaren hassasiyetle takip ediyoruz. En seçkin markaların en iyi ürünlerine menülerimizde yer veriyoruz. Kaliteden ödün vermemek adına en iyi markalarla çalışıyoruz. Sertifikalı ve güvenilir ürünlerimiz sayesinde daima sağlıklı beslenmenize yardımcı oluyoruz. Yeme içme alanında deneyim sahibi, işini severek yapan, tecrübeli, özverili ve daima kendini geliştiren bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimizle birlikte güler yüzlü hizmet ayrıcalığından en iyi biçimde yararlanmanızı sağlıyoruz.

Hrss Döner-pide olarak bütün damak zevklerine hitap edebilmek adına çok geniş bir menü sunuyoruz. Pilav üstü döner siparişi, kıymalı pide siparişi, et döner siparişi, tavuk İskender siparişi, tavuk döner siparişi, kaşarlı pide siparişi, et döner siparişi ve çok daha fazlasını sağlıyoruz. Ev ve işyerlerine de en hızlı şekilde servis yapmayı başarıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR