• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hsm Hobi Sanat Merkezi

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 6 Çankaya/ankara Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Keskin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

muratkeskin112@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (533) 613 26 73

Whatsapp 2:

0 (533) 613 26 73

Hsm Hobi Sanat Merkezi

HSM Hobi Sanat Merkezi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren topluluğumuz Adıyaman, Gaziantep, Halaylar, Roman Havası, Ankara Oyun Havaları, Ankara Seymen, Davul Şov, Silifke, İzmir ve Aydın Zeybek, Kafkas Dansları, Trabzon, Artvin ve Rize Horon hobi ve temsil gruplarından oluşmaktadır.

Profesyonel bir firma olma yolunda gereken adımları hızla atan kuruluşumuz, bugün geldiği noktada ilişkide olduğu müşteriler, iş ortakları ve ülkemiz nezdinde gurur verici işlere imza atmaktadır. Kuruluşumuzu ve beraberinde de ülke ekonomisini daha ileri noktalara taşıma gayretiyle hareket ettiğimiz bu yolda alanında uzman yönetici ve çalışanlarımız profesyonel katkı sağlamaktadır. Çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimini sürdürebilmesi noktasında firmamız tarafından destek sağlanmaktadır.
Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.
Ana hedefimiz olan dans sektöründe daha güçlü bir noktada bulunarak her gün daha fazla müşteriye ulaşabilmek ve hem bireysel müşterilerimiz hem de kurumsal müşterilerimiz için en iyi oluşturabilmek adına personellerimizin eğitim çalışmalarından tesislerimizin gelişimine kadar her noktaya yüksek dikkat gösteriyoruz. Sürekli bir şekilde profesyonelleri bünyemize kazandırabilmek adına insan kaynakları konusunda da hassas bir şekilde yaklaşım sergileyerek doğru personelleri seçmeye özen gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR