• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Huzur Yapı Dekorasyon

Adres :

Aktepe Mahallesi 951. Cadde No: 16/a Keçiören Aktepe Ankara Ankara » Keçiören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Baran

E-Posta Adresi :

huzuryapidekorasyon@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 814 30 81
Seçkin projeler gerçekleştirmek üzere yola çıkmış olan firmamız, bireylerin memnuniyetini kazanacak bir hizmet üretmeyi misyon olarak belirlemiştir. Yapı dekorasyon sektöründe faaliyet göstermekte olan çok sayıda firmadan bizi ayıran temel noktalardan biri, faaliyetlerimizi gerçekleştirmek amacıyla kullanmış olduğumuz malzemenin kaliteli olması ve faaliyet sırasında sosyal ve çevresel unsurlara zarar verilmemesidir. Müşterilerimizin güvenini boşa çıkarmamak adına firmamız tarafından hizmetin zamanında tamamlanmış olmasına da özel önem verilmektedir. Bu açıdan temel odak noktamızın müşteri memnuniyeti olduğunu, bunu kazanmak adına müşterilerimizin taleplerinin hizmet sunumunda dikkate alındığını ve çözüm odaklı bir yaklaşımın benimsendiğini ifade etmek isteriz. Bu anlayışımız faaliyet alanımızda gerçekleştirmiş olduğumuz tüm aşamalar ve muhataplarımız için geçerlidir.
Firmamız dekorasyon sektöründe gerçekleştirmiş olduğu tüm faaliyetleri kurumsal bir yapının çatısı altında sunmaktadır. Firmamızın tüm faaliyet aşamalarında profesyonelliğin temin edilmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması için kalite standartları tüm süreci içine alacak şekilde belirlenmiştir. Tüm çalışanlarımız kaliteli faaliyet sürecinin bir parçası kabul edilmekte ve her çalışan bu anlamda sorumluluk üstlenerek inisiyatif kullanmaktadır. Tüm çalışanlarımız standartlarımız doğrultusunda faaliyet göstermek ve sektöre yön vermek için gerekli beceri ve donanıma sahiptir. Firmamızın kaliteli hizmet amacının yanında müşterilerine verdiği değeri de gösteren bir başka amacı hizmeti uygun bir maliyetle sunmaktır. Uygun maliyetlerin yanına firmamızın şeffaf, dürüst ve açık olma ilkelerinin eklenmesi müşterilerimizin firmamıza duyduğu güveni artıran unsurlardır.
İnşaat sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız fonksiyonel olmanın yanı sıra estetik tasarıma sahip ürünler ortaya koyma vizyonuyla hareket etmektedir. Bunu sağlarken kaliteden ödün vermemek ve müşteri beklentilerini karşılamanın ötesine geçmek, müşteri memnuniyetinde koşulsuz olmak ve tüm bu çalışmaların ve firma başarımızın arkasındaki en büyük güç olan çalışanlarımızın da işinden tatmin olmasını sağlamak temel ilkelerimiz arasındadır. Faaliyetlerimizin her aşamasında malzeme kalitesini ve üretim standartlarını korumaya özen gösterilmektedir. Müşteri beklentilerini karşılarken dikkat edilen en önemli hususlardan biri de zamanında ve istenilen şekilde karşılanan hizmetin her talep için geçerli olmasıdır. Sürecin her aşamasında müşterilerimizin haklarına saygı gösterilmekte, çevre ve insanlık ile ilgili sorumlulukların bilincinde olarak faaliyetler sürdürülmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR