• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

H&z Otomotiv

Adres :

Mimar Sinan Mahallesi E-5 Londra Asfaltı Caddesi No : 70/8 B.çekmece İstanbul İstanbul » Büyükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Zaman

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

hasanzaman@windowslive.com

Whatsapp 1:

0 (535) 411 47 10

Whatsapp 2:

0 (507) 845 04 76
H&z Otomotiv firması olarak İstanbul ilinin Büyükçekmece'de Otomotiv sektörü içerisinde dolu hasarı,park hasarı ve göçük düzeltme işi yapmaktayız.
H&z Otomotiv firmamız sektörün öncü firmalarının başında geldiği için sektöre gelecek yenilikleri ilk olarak biz getirmekteyiz. Bu sektörde hizmet veren firmalardan farklı olarak sürekli teknolojinin gelişim sürecini yakından izlemekte ve bu sürecin sektörümüzü nasıl etkilediği hakkında gerekli notları almaktayız.
Bu sayede gelişen teknolojinin insan hayatına sağladıkları kolaylıkları direkt olarak müşterilerimiz ile buluşturabilmekte ve sunmuş olduğumuz otomotiv hizmetinin kalitesini artırabilmekteyiz. Böylelikle müşterilerimiz sürekli olarak onlara sunmuş olduğumuz hizmetten memnun kalmakta ve bizi tercih etmeye devam etmektedirler.
H&z Otomotiv firması olarak misyonumuz sürekli olarak müşterilerimize daha kaliteli hizmeti en uygun yollardan sunabilmektir. Sunmuş olduğumuz hizmetin ekonomiklik boyutuna oldukça büyük bir önem vermekteyiz. Bu durumun sebebi ise otomotiv hizmetinden toplumun her kesiminden bireyin faydalanabilmesini sağlamaktır. Ayrıca tüm teknolojik gelişimleri de yakinen takip etmemiz sayesinde müşterilerimize İstanbul şehrinde otomotiv alanında en kaliteli hizmeti sağlamayı hedeflemekteyiz ve bu hedefi başarı ile yerine getirebilmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR