• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İdeal Oto Kaporta Boya

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Aytar

Karaman oto servis ve tamirhane sektöründe yapmış olduğumuz çalışmalarla bugün firmamızdan güvenle bahsettirmeyi başarmış bulunmaktayız. Sektörde hizmet vermeye başladığımız günden bu yana müşterilerimiz için en iyi hizmetleri vermeyi kendimize hedef belirledik. Bu hedef doğrultusunda özenle ve dikkatle gerçekleştirdiğimiz çalışmalar sayesinde müşterilerimizin beğenisini ve güvenini kazandık. Bu beğeni ve güven duygusuna zarar gelmemesi adına bugünden sonra da çalışmalarımızı aynı özenle ve dikkatle gerçekleştireceğiz.

Aracınızın ihtiyaç duyacağı oto boyama, pasta cila, kaporta, hasar onarım, boyasız göçük düzeltme ve far temizleme gibi hizmetleri işinde usta ekibimizle siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Alanımızda aldığımız eğitimlerle beraber yıllardır bu sektörde olmanın kazandırdığı tecrübelerle, işimizi en iyi şekilde yapmak için çabalıyoruz. Çalışmalarımızı yaparken her zaman kaliteli ürünler kullanıyoruz. Müşterilerimizin haklarını göz önünde bulundurarak kalitemizden ödün vermeden hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimize en güvenilir ve en kaliteli hizmeti her zaman vermek için sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ederek kendimizi o yönde geliştirmeye devam ediyoruz.

İşimizi severek ve isteyerek yapmamızla beraber çalışkan ve azimli olmamız sayesinde hızlı çalışmalar yaparak müşterilerimize araçlarını vaktinde teslim ediyoruz. Güler yüzlü, samimi, dürüst, güvenilir ve neşeli kişiliğimizle müşterilerimizin karşısına çıkıyoruz. İş disiplinini elden bırakmadan düzenli ve planlı çalışmalar yapıyoruz. Firmamız müşterilerine güvenilir, kaliteli ve hızlı hizmetleri uygun fiyatlarla sunarak şehrimizde sektörün önde gelen isimlerinden olmayı başarıyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR