• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

İdem Ahşap

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ramazan Özdemir

reklam logosu
  • firma fb
  • firma tw

Ülkemizde ahşap sektöründe en kaliteli ve başarılı hizmet sunan firmamız 2000 yılında kuruldu ve bugüne kadar başarılı hizmetlerini sürdürmüştür. Kurulduğu günlerden bu yana her zaman büyümüş ve ülkemizde ahşap sektöründe adından bahsedilen bir konuma gelmiştir. Sürekli olarak hizmetlerini ve kendisini geliştiren firmamız sizlerin ihtiyaçlarının karşılanması konusunda yeni fikirler ortaya atarak sizlerin bu alandaki sorunlarını çözüme ulaştırmıştır.

Sunulan hizmetlerin en kaliteli ve sorunsuz şekilde sunulması firmamız için oldukça önemlidir. Sizlerin bu alanda en başarılı ve profesyonel hizmeti alabilmeniz için konusunda uzman kişiler ile önemli bir çalışma ekibi kurmuş durumdayız. Ekibimiz ile sizlere en kaliteli ve profesyonel hizmeti sorunsuz olarak sunabilmekteyiz.

Ahşap sektörü sürekli olarak müşteri ile iç içe olabilmeyi, sürekli olarak müşterilerden haberdar olmayı gerektiren bir sektördür bu sektörde bugüne kadar göstermiş olduğumuz başarıları tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde yürütmekte olduğumuz çalışmalara bağlayabiliriz. Ayrıca İdem Ahşapsektöründe yıllardan beri hizmet vermenin de firmamıza çok büyük bir katkısı vardır. Sahip olduğumuz deneyim sayesinde sektörü daha yakından takip edebilme ve oluşabilecek yenilikleri, ihtiyaçları daha önceden kestirebilme imkanlarına sahibiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR