• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

İdil Pet Market - Ortahisar Alo Mama

firma adresi

Adres :

Çukurçayır Mah. Evrendede Cad. Ak Prestij 1. Kısım No: 18/c ( Askeriye Yanı ) Ortahisar Trabzon » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Metin Karaca
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (532) 671 65 26

  • firma instagram

Elde ettiği başarıları ile kendisinden söz ettiren firmamız İdil Pet Market, birmilyonnokta.com üyeliğinde sizlere hizmet vermektedir. Trabzon alışveriş sektöründe birçok başarıya imza atan firmamız oldukça güvenilir çalışmaktadır. Şirket olarak ilk amacımız sahipsiz kalan minik dostlarımızı sizlerle buluşturarak onlara sıcacık bir yuva ortamı sağlamaktır. Firmamızda kalan hayvanlarımızın bizlerle olduğu zaman boyunca aşılanmaları ve düzenli olarak bakımları yapılmaktadır. Sağlık sorunu olan hayvanlarımızın tedavilerini özenle takip ederek sağlığına kavuşmalarında yardımcı oluyoruz. Firmamız her açıdan oldukça güvenilir çalışmaktadır. Bizimle çalışan tüm ekip arkadaşlarımız işlerinde oldukça başarılı insanlar olup çok özenle çalışmaktadırlar.

Minik dostlarımızın yaşamları boyunca ihtiyaç duyacakları tüm malzemeleri en kaliteli ve güvenilir markalardan temin ederek sizler için oldukça uygun fiyatlara satıyoruz. Birçok renk ve desende sizlerin seçeceğiniz modellerde, hayvanlarınız için gerekli aksesuarları firmamızda bulabilirsiniz. Ürünlerimiz son derece kaliteli olup oldukça uzun ömürlü kullanım avantajı sağlamaktadır. Hayvanlarınız için gerekli tüm besinleri ve mamaları en kaliteli ve sağlıklı markalardan sizler için temin edip oldukça uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Kuş, balık, kedi ve köpekler için gerekli tüm malzemeleri firmamızda bulabilirsiniz.

Sizler ve minik hayvan dostlarımız için gerekli olan her şeyi eksiksiz ve en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz ve sizleri son derece memnun ediyoruz. İletişim numaramız üzerinden bizlere ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz randevu alarak bizleri ziyaret edebilirsiniz.

ortahisar alo mama,ortahisar alo mama siparişi,ortahisar alo mama firması,ortahisar mama getir,ortahisar kedi maması getir,ortahisar köpek maması getir,ortahisar açık mama,ortahisar açık mama siparişi,ortahisar açık kedi maması,ortahisar açık maması siparişi,ortahisar açık köpek maması,ortahisar açık köpek maması siparişi,ortahisar evlere mama,ortahisar evlere mama siparişi,

çukurçayır alo mama,çukurçayır alo mama siparişi,çukurçayır alo mama firması,çukurçayır mama getir,çukurçayır kedi maması getir,çukurçayır köpek maması getir,çukurçayır açık mama,çukurçayır açık mama siparişi,çukurçayır açık kedi maması,çukurçayır açık maması siparişi,çukurçayır açık köpek maması,çukurçayır açık köpek maması siparişi,çukurçayır evlere mama,çukurçayır evlere mama siparişi,

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar