• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İhvan Yapı Dekorasyon

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nurettin Kaçık

Yapılar insanların en temel yaşam alanlardır. Asırlarda şekli, malzemesi, yapısı, dekoru sürekli değişmekte, çağın imkanları doğrultusunda en konforlu, en estetik ve en kullanışlı yapılar inşa edilmeye çalışılmaktadır. Yapıların kaba inşaatı dışındaki çalışmalara dekorasyon adını veriyoruz ve dekorasyon sayesinde inşaatlar çok daha estetik, çok daha fonksiyonel ve kişisel tarzı en iyi yansıtacak şekilde oluyor. Bu yapı teknolojileri alanında ortaya çıkan gelişmeler sayesinde bu alanda yapılabilecekler artık oldukça fazladır. Pek çok malzeme ve uygulama yöntemi sayesinde yapılarınız hayallerinizin ötesinde bir görünüme kavuşabilmektedir. Adana Seyhan’da faaliyet gösteren İhvan Yapı Dekorasyon firmamız ile bizler uzun zamandır bu alanda aktif görev yapıyor, yapılarınızı dilediğiniz hale getiriyoruz.

Adana iç dekorasyon sektörünün öncü firmalarından birisi olarak bizler koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti düşüncesiyle hareket ediyoruz. Sizlerin ihtiyaçlarınızı tespit ediyor, tercihlerinizi ve isteklerinizi göz önünde bulundurarak bunu sektörün imkanları ve tecrübelerimizle birleştiriyoruz. Bu sayede her seferinde beklentilerinizin çok daha üzerinde çözümler ortaya koyuyor, yapılarınızı, yaşam alanlarınızı hayallerinizin ötesine taşıyoruz.

İhvan Yapı Dekorasyon olarak sürekli değişen ve gelişen bir alanda bulunduğumuzu biliyoruz. Bölgemizin iklim koşullarını da göz önüne alıyor, buna göre yaşam alanlarınızda çok daha güvenli konforlu bir alan oluşturuyoruz. İşin mutfağında yetişmiş, kendini sürekli geliştirmeye devam eden kadromuzla birlikte anahtar teslim tadilat işlerinden boya, badana, dış cephe mantolama ve çok daha fazlasını yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR