444 24 98
  1. Tarım
  2. Tarım Aletleri ve Makineleri
  3. Adana
  4. İkiz Tarım Ltd. Şti

İkiz Tarım Ltd. Şti İletişim Bilgileri

İkiz Tarım Ltd. Şti

1959 yılında Muzaffer İKİZ tarafından tarım makinaları imalatı sektöre giriş yapan İKİZ TARIM MAKİNALARI 52 yıldır soluksuz olarak çiftçimizin yanında olmuştur. 2007 yılından itibaren Türkiye’nin önde gelen tarım firmaları ile gücünü birleştirerek Adana'da daha sonra Kırıkhan ve Tarsus şubelerinin açılması ile imalat ’tan sonra satış konusunda da sektörde ve bölgesinde gücünü pekiştirerek Türk tarımına olanca gücü ile hizmet ile vermeye devam etmektedir. Şirketimiz 5.500 m² açık alan ve 2,500 m² kapalı alanda kurulu fabrika ve deneyimli personeli ile çiftçilerimizin ihtiyaç duyduğu tarım makinelerini, hassaslık ve kalite esaslarına uygun olarak üretmektedir.  52 yıldan beri devam ettirdiğimiz kaliteli üretim ve imalat yapma sorumluluğu, müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak kalitesini ve İKİZ adının verdiği sorumluluklarını taşıyan firmamız yurtiçi ve yurtdışı gelişmeleri yakından takip ederek uluslararası kalite standartları doğrultusunda üretim yapmayı, satış ve sonrasında koşulsuz müşteri memnuniyetini hedef edinmiştir.

Adres Adres Havutlumah.karataş Cad. No: 594/a Yüreğır Adana 
Telefon 1 Telefon
Telefon 2 Telefon
Yetkili Yetkili İsmail İkiz
Web Adresi Web Adresi
Mail Mail
Lokasyon Lokasyon Adana
Havutlumah.karataş Cad. No: 594/a Yüreğır Adana 
Oylama Oylama /5 - Anahtar Kelime

İkiz Tarım Ltd. Şti Firması Hakkında

1959 yılında Muzaffer İKİZ tarafından tarım makinaları imalatı sektöre giriş yapan İKİZ TARIM MAKİNALARI 52 yıldır soluksuz olarak çiftçimizin yanında olmuştur.

2007 yılından itibaren Türkiye’nin önde gelen tarım firmaları ile gücünü birleştirerek Adana'da daha sonra Kırıkhan ve Tarsus şubelerinin açılması ile imalat ’tan sonra satış konusunda da sektörde ve bölgesinde gücünü pekiştirerek Türk tarımına olanca gücü ile hizmet ile vermeye devam etmektedir.

Şirketimiz 5.500 m² açık alan ve 2,500 m² kapalı alanda kurulu fabrika ve deneyimli personeli ile çiftçilerimizin ihtiyaç duyduğu tarım makinelerini, hassaslık ve kalite esaslarına uygun olarak üretmektedir. 

52 yıldan beri devam ettirdiğimiz kaliteli üretim ve imalat yapma sorumluluğu, müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak kalitesini ve İKİZ adının verdiği sorumluluklarını taşıyan firmamız yurtiçi ve yurtdışı gelişmeleri yakından takip ederek uluslararası kalite standartları doğrultusunda üretim yapmayı, satış ve sonrasında koşulsuz müşteri memnuniyetini hedef edinmiştir.

 İkiz Tarım Ltd. Şti FİRMA ETİKETLERİ

Adana Tarım Makinaları

Hatay Tarım Makinaları

Mersin Tarım Makinaları

Tarsus Tarım Makinaları

Adana Tarım Aletleri

Mersin Tarım Aletleri

Hatayda Tarım Aletleri

Adana Bahçe Makinaları

Adana İlaçlama Makine

Adana Pulluk Yetkili Bayi

Adana Goble Yetkili Bayi

Adana Mibzer Yetkili Bayi

Adana Mibzer Makinası

Hatay Mibzer Makinası

Mersin Mibzer Makinası

Adana İlaçlama Makinaları

Hatay İlaçlama Makinaları

Ekim Makinası Yetkili Bayi Adana

Balya Makinası Yetkili Bayi Adana

Çapa Makinası Yetkili Bayi Adana Yüreğir


Devamını Göster