• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İkizler Doğal Lezzetler Pazarı

Adres :

Şanlıurfa/narlık Cad.ahmet Zeki Kuyyumcu Apt.no: 47/14diş Hasteneleri Arkası Şanlıurfa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serhat Hiçdurmaz

E-Posta Adresi :

firma@birmilyonnokta.com

Whatsapp 1:

0 (532) 434 08 58

Firmaya Mesaj Gönder

Gıda sektöründe her geçen yıl, firmamız gibi özel hizmetler veren ve ürünler oluşturan firmalar için önemli bir katkı sağlamaktadır. Bizde firma olarak yılların bize vermiş olduğu tecrübe sayesinde her geçen gün daha iyi üretimler gerçekleştirerek sektörümüze yön veren firmalardan biri oluyoruz. Bu kalitemizi ispatlayan esas nokta ise müşterilerimizin bize sağlamış olduğu güven ve firmamıza olan inançlarıdır. Bu sayede sektörel anlamda oluşturduğumuz değer ürünlerimizin kalitesinde ortaya çıkarak bizim için bir gurur kaynağı oluşturmaktadır.
Sektörümüzde yüksek önem arz eden hijyen ve sağlık firmanız içinde en önemli noktada bulunmaktadır. İkizler Doğal Lezzetler Pazarı firması olarak üretimlerimizde çalışan personellerimizin tamamen bir ustalığa sahip olması ve en iyi üretimleri gerçekleştirmesi için tüm eğitim çalışmaları, staj çalışmaları ve gerekli güvenlik önlemlerini tam kapasite olarak gerçekleştiriyoruz.
Şanlıurfa da kendi kategorisinde en yüksek değerleri oluşturan firmamız, kentin önemli bir ihtiyacını karşılayarak müşteri değeri ve firma kalitesi oluşturmaktadır. Sabahın erken saatlerinden itibaren başlayan hizmetlerimiz sayesinde ilerleyen saatlere kadar her an aynı kalitede hizmet sunarak müşterilerimiz için kalitenin vazgeçilmez ve değişmez bir şey olduğunu hatırlatıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR