• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

İkra Petshop

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Nazlı Akın

  • firma instagram

İkra Petshop birmilyonnokta.com üyelerinden olup avantajlarından ve eşsiz katkılarından faydalanmaktadır. Can dostlarımızın yaşam kalitesini artırmak hak ettikleri değeri ve sevgiyi elimizden geldiğince onlara göstermek bizlerin sorumluluklarımızdandır. Hayatımıza yaşama sevinci ve değer katan minik dostlarımızı rahat ve memnun ettirmek hem sahiplerinin hem de sektörde çalışanların öncelikli görevidir. Sizlere kusursuz ve hatasız hizmet vermek, dostlarımızın ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılamanız için destek vermekteyiz.

İzmir evcil hayvan sektörüne sağladığımız katkıları artırmak ve işletmemizi geliştirmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kedi yatakları, kuş yemi, kedi ve köpek maması, kuş kafesi ve birçok benzer çeşit ürünlerin satışını yapmaktayız. Ürünlerimiz hakkında çalışanlarımızdan ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz. Acil durumlarda evlere mama siparişi vermeniz için hizmetimiz mevcuttur. Petshop ürünlerinin satışı olan işletmemizde evcil hayvanlarınız için gerekli birçok eşya ve malzemeyi bulabilirsiniz. Müşterilerimizin sattığımız ürünlerimizden memnun kaldığını yapılan olumlu dönüşlerden anlamaktayız fakat daha iyi hizmet için çalışmaktayız.

Müşteri memnuniyeti, samimi ve güler yüzlü hizmet, uygun fiyatlı satışa sunmak gibi özen gösterdiğimiz noktalar vardır. Evcil hayvan malzemeleri için çeşitli ürünlere ulaşmanız için güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Her canlıya bakmak, büyütmek hassasiyet ve emek gerektirir sizlere bu sürecinizde yardımcı olmak isteriz. Hijyenik, güvenilir ve kaliteli ürünler satın almak isterseniz bize ulaşabilir veya işletmemize uğrayabilirsiniz. İyi markaların çeşitli ürünlerini satmaktayız fakat özel istediğiniz ürünleri getirtebiliriz. Siz kıymetli müşterilerimizi işletmemize bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR