• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İksu Güzellik Ve Masaj

Adres :

Emeksiz Milli Egemelik Cad Zuhal Apt Kat: 4 No: 8 Malatya Malatya » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dilek İnce

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (554) 123 55 53

Whatsapp 2:

0 (555) 146 70 44

Whatsapp 3:

0 (555) 147 70 44

Malatya güzellik merkezi salonumuz emrinize amade. Hizmet sunduğumuz güzellik ve masaj salonu sektöründe başarılı geçmişimiz ile çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Atalarımızdan yadigâr olan bu meslekte uzun yılların vermiş olduğu tecrübeler sayesinde başarıdan başarıya koşuyoruz. Firmamızın kendisine belirlediği bazı öncelikler var. Bu önceliklerin başında tabi ki siz değerli müşterilerimiz geliyor. Müşterilerimizin mutluluğu ve bunun yanı sıra tabi ki memnuniyeti bizler için çok önemli. Sizlerin mutluluğu olmadan biz başarılı olacağımıza inanmıyoruz.

Yorgun argın, stresli, bunalımda olduğunuz günlerde veya rahatlama ihtiyacı duyduğunuz anlarda en doğru adres biz olacağız. Günün yorgunluğunu, stresinizi ve bitkinliğinizi alacağımıza söz veriyoruz. Başarılı uygulamalarımız ve tekniklerimiz sayesinde huzura kavuşmak artık çok kolay. Siz değerli müşterilerimizin sağlıklı ve rahat olabilmesi adına bütün koşulları kullanıyoruz. Alanında uzman olan ekibimiz ile en doğru teknikleri uyguluyor ve kalıcı rahatlama sağlıyoruz.

Bölgesel masajlarımızın namını duymayan kalmasın diye uygun fiyatlarımız ile de dikkatlerimizi üzerimize çekiyoruz. Kayısı şehri Malatya da masajın rahatlığını kayısı yağları ve daha pek çok bitkisel yağ ile sağlıyoruz. Masaj sonrası kendinizde oluşan pozitif enerjiye kendiniz bile inanamayacaksınız. İşte biz firma olarak bu kadar da iddialıyız. Şimdiye kadar müşterilerimizden aldığımız yorumlar sayesinde işimize dört elle sarıldık ve başarımızı her daim devam ettirdik.

Sizler de başarılı bir firma ile rahatlığın zirvesini yaşamak istemez misiniz?

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR