• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

İleri Doğaltaş Madencilik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ahmet İleri

  • firma instagram

Kayseri mermer ve granit başlığı altında yer almakta olan firmamız, güncel teknolojinin ve sektörde uzmanlaşmış profesyonel isimlerin bir araya geldiği böylece doğal kaynakların değerini daha da arttırarak siz değerli müşterilerinin karşısına çıkardığı kaliteli hizmetleriyle yanınızda olmaktadır.

Firma olarak öncelikli hedefimiz ihtiyaçlarınıza en doğru ve en uygun fiyatlarla yanıt verebilmektir. Bu ölçüde amacımız ise ürünlerimizle sizlere ve meslektaşlarımıza dünya standartlarında hitap edebilmektir.

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz zengin ve doğal taşlar ile yanınızda olurken stok gücümüz, doğal taşlara yönelik çeşitliliğimiz, kalifiye personellerimiz ve dahası ile profesyonel çözümleri de beraberinde getiriyoruz. Böylece taleplerinizi en hızlı şekilde karşılıyor, memnuniyetinizi kazanmanın gururunu yaşıyoruz.

Üst düzey işçilik becerilerinin imalatlara yansıdığı ve hemen her alanda faaliyet gösterdiği ürünlerimiz için kalite standartları öncül koşul kabul edilmektedir. Bu kapsamda ana ilkemiz ise siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde tespit etmek, tam zamanlı ve hatasız ürünlerle taleplere yanıt olmaktır.

Sektördeki başarısını gerek ortaya koyduğu ürünler gerek kazanmış olduğu müşteri memnuniyeti ve doğru orantılı olarak artış gösteren müşteri portföyü gerekse de uygun fiyatlarla gözler önüne seren firmamız, özel tasarımlı çalışmalarıyla da göz kamaştırmaktadır.

Ürünlerimizin üretimini gerçekleştirirken dikkat ettiğimiz en önemli husus, tamamı ile yerli taşları kullanmak ve böylece ülke ekonomisine katkıda bulunabilmektir. Zira bu durum çıktığımız yolda gururlu bir şekilde ilerlememiz açısından oldukça önemlidir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR