• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ilgaz Pide Börek

Adres :

Buğday Pazarı Mah. Çarşamba Pazarı Cad. Mekan 1 Sitesi No: 11 Çankırı » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ümit Küçükkara

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

İşletmecilik yönümüzü ustalık maharetimiz ile harmanlayarak Çankırı restoran sektörüne adım atan firmamız; bölgemizin en meşhur pide ve börek salonudur. Börek salonumuzda yılların kazandırdığı tecrübe ve ustalık ile siz değerli müşterilerimize su böreği, açma, simit, kaşarlı, kıymalı ve peynirli pide vb. gibi oldukça geniş bir ürün yelpazesinde hizmet vermekteyiz. Börek fırınımızda tüm unlu mamullerimiz sağlıklı ve doğal malzemeler kullanarak üretilmektedir. Bununla birlikte hijyenik bir ortamda üretim gerçekleştirmekteyiz.

Börek ve pide üretiminde yılların tecrübesine sahip olan firmamız; sıcak, sağlıklı ve besin değeri yüksek mamulleri siz değerli tüketicilerimize sunabilmek için ustalık ve özveri çalışmaktadır. Börek salonumuzun cafe bölümü sabah kahvaltılarınız başta olmak üzere günün her saati börek ve pide çeşitlerimiz ile çayınızı yudumlamayabileceğiniz nezih ve ferah bir atmosfere sahiptir.

Tüm unlu mamullerimizin üretimi günlük ve taze olarak gerçekleştirilmektedir. Börek fırınımıza özel gün, toplantı, etkinlik ve cemiyetleriniz için alo paket börek sipariş hattımızdan ulaşabilir tepsi ya da kilo ile börek veya pide siparişi verebilirsiniz.

Börek salonumuzda gıda güvenliği, iş ve çalışma güvenliği mevzuatlarına en azami seviyede uyulmaktadır. Dolayısıyla firma olarak hem müşterilerimizin sağlığını hem de çalışanlarımızın sağlığını en üst düzeyde gözetmekteyiz.

Bölgemizin en lezzetli börek ve pide salonu olarak hedefimiz mükemmellik anlayışımızdan asla taviz vermeden tüm börek ve pide çeşitlerimiz ile siz değerli müşterilerimizi nezih atmosferimizde ağırlamaya devam etmektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR