• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

İlgi Yemek Fabrikası

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hasan Geçgel

reklam logosu
  • firma fb

Beslenmek, insanlığın en temel ihtiyaçlarından biridir. Çoğu zaman bu ihtiyacı evlerimizde karşılasak da toplu organizasyonlarda ve çeşitli etkinliklerde profesyonel bir destek alınması gereklidir. Aradığınız yemek organizasyon hizmetini sizlere etkili ve kaliteli bir biçimde sunan firmamız, Malatya catering sektöründe sizlerle bir araya gelmektedir. Usta aşçılarımız ve sistemli çalışma disiplinimiz sayesinde çeşitli davet ve etkinliklerinizde kusursuz servisler gerçekleştirmekteyiz. Bugüne dek yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde sizlerden oldukça beğeni toplamış olup sektörün lider firmalarından biri haline gelmiş bulunmaktayız. Rakibimiz olan firmalardan bizi ayıran en önemli özelliğimiz lezzetine doyum olmayan kaliteli servislerimizdir.

Kurulduğumuz ilk günden beri sunduğumuz kaliteli, lezzetli, hijyenik, hızlı ve ekonomik hizmetlerimizle tamamen müşteri memnuniyetini esas almış bulunmaktayız. Başarılı aşçıları bir arada bulunduran çalışma kadromuz ile her türlü organizasyonlarda, iş yerlerinde, etkinliklerde dilediğiniz menüyü hazırlamamız mümkündür. Hizmet kapsamımızda ana yemekler, ara sıcaklar, çorbalar, tatlılar, pilav ve makarna çeşitleri, meşrubatlar bulunmakta olup ekstra lezzetler de talep üzerine hazırlanabilmektedir.

Sizlere hazırladığımız menüler, uzman diyetisyenlerimiz tarafından onaylanmakta olup günlük kalori ihtiyacını karşılamaya ve sağlıklı olmasına özen göstermekteyiz. Çalışma sürecinde en çok dikkat ettiğimiz detaylardan biri olan hijyeni sağlamak adına gerekli dezenfektasyonların yapıldığı işletmemizde hazırlanan tüm servisleri gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.

Profesyonel kadromuz ile sürdürdüğümüz kaliteli hizmetlerimizin ayrıcalığından yararlanmak ve organizasyonlarınızda kusursuz lezzetlerimizin yer almasını isterseniz, bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İlgi Yemek Fabrikası olarak sizlere hizmet vermekten büyük onur duyarız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR