• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

İlk Adım Robotik Kodlama Atölyesi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Rıdvan Aktı - Mehmet Akay

  • firma instagram

Kaliteli hizmetleriyle adından söz ettiren firmamız İlk Adım Robotik Kodlama Atölyesi birmilyonnokta.com üyeleri arasından yer almaktadır. Çocuklarınızın eğitimi ve gelişimi için bizi tercih edebilirsiniz. Çocuklarınızın daha başarılı bir hayata ve mesleğe sahip olmaları sizin elinizde…

Muş eğitim alanında verdiğimiz deneyimli hizmetlerimizle yanınızda oluyoruz. Sizler için robotik kodlama eğitimi, akıl oyunları eğitimi, zekâ oyunları eğitimi, okul öncesi eğitimi gibi çeşitli hizmetlerimizi sunuyoruz.

Alanında uzman öğretmenlerimiz ve çalışma arkadaşlarımızla çocuklarınızı geleceğe hazırlıyor, daha iyi yerlere gelmesinde yardımcı oluyoruz. Okul öncesi eğitimimizle çocuklarınızı okula hazırlıyor, gerekli seviyeye gelmesini sağlıyoruz. Eğlenceli ve geliştirici aktivitelerimizle okul ortamını sevdiriyoruz.

Zekâ oyunları kursumuzla çocuklarınızın zekâsını arttıracak eğitimler yaparak, beyin gelişimini arttırıyoruz. Bu sayede çocuklarınız ileriki hayatlarında daha başarılı bir konumda oluyorlar. Akıl oyunları eğitimimizle beyin jimnastiği yapmalarını sağlıyoruz. Eğitimlerimizi eğlenceli şekilde vererek sıkılmadan, keyifli vakit geçirmelerini sağlıyoruz.

Sizler de bizi tercih ederek çocuklarınızın daha iyi yerlere gelmesini sağlayabilirsiniz. Öğretmenlerimiz çocuklarla iyi anlaşarak mutlu şekilde eğitim almalarını sağlamaktadırlar. Merkezimize gelerek öğretmenlerimizle tanışabilir, kurs ortamımızı görebilir ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kaliteli hizmetlerimizi uygun fiyatlarla sunarak sizleri daha çok mutlu ediyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman önemseyerek hizmetlerimizden memnun kalmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Numaralarımızdan, mail adresimizden ve WhatsApp hatlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Avantajlı tekliflerimizden yararlanmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR