• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

İlk Demir Doğrama

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İbrahim Çekiç

Hakkımızda
1990 Yılında İlk demir doğrama Manisanın Alaşehir İlçesine Bağlı olan Delemenler köyünde kurulmuş olup 2013 yılına kadar sektöründe göstermiş olduğu başarılı çalışmalar ile önemli bir müşteri potansiyeline erişmiştir.
İlk Demir Doğrama kaliteli ürünlerini beğeni toplayan projelerini sunarken,ilk olarak müşteri memnuniyetine göstermiş olduğu hassasiyet ilede öncü firmalardan biri olmuştur.
İlk Demir Doğrama ilk olarak bölgesel çalışmalar sunarken şimdi ise iş potansiyelini daha büyük bir bölgeyi kapsayan çalışmalar yaparak genişletmiştir.
İmalatlarımızdan Bazıları
Apartman Kapısı,Pencere Demiri,Tavuk Çiftliği,Besihane,İşletme Çatısı,Çelik çatı,Baçe kapısı,Bina Kapısı,asma kat imalatı ,akordiyon korkuluk imalatı,bahce demiri imalatı,ferforje çiçeklik imalatı ferforje dekoratif aksesuar imalatı
Firmamızın bugünkü hizmet alanı; Dekorasyon, Dekor, Çelik Çatı, Ferforje, Magaza Dekorasyonu Garaj Kapıları, Demir Kapı, Merdiven, Su Deposu, Pencere Korkuluğu, Bahçe Korkuluğu, Oyun Grupları, Bina İlan Panosu, Beton Kalıpları, Kayar Kapılar, Çevre Korkuluğu, Tel Çit, Genişletilmiş Metal, Teras Kaplama, Metal Merdiven, Yangın Merdiveni, Su Deposu, Bina iç dış demirleri ve özel imalatlar olarak sıralanabilir.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR