• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İlkim Temizlik

Adres :

Avcılar Reşitpaşa Cad. No: 74/2 Avcılar/istanbul İstanbul » Avcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Azat Özgür

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

temizlikilkim@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 393 38 17

Whatsapp 2:

0 (537) 393 38 17

Hayatımızı sağlıkla sürdürebilmek için temiz alanlara ihtiyaç duyarız. İstanbul İlkim Temizlik Şirketi sizlere uzun yıllardır temiz alanlar sunmanın gururuyla sektörde tutunmaktadır. Avcılar bölgesinde sıkça tercih edilen temizlik anlayışımızı istediğiniz her yere yanımızda getiriyoruz. Temizlik şirketinden beklentilerinizi %100 karşılama garantisi veriyoruz.

İlkim Temizlik sizlere, temiz yaşam alanları sağlamanın yanı sıra uygun fiyat avantajları da sağlamaktadır. Profesyonel ekibimizle ve kullandığımız organik temizlik malzemelerimizle hem sizlerin sağlığına hem doğaya katkıda bulunuyoruz. Sunduğumuz hizmetten memnun kalmamanız durumunda ekstra hizmet sağlıyor ya da paranızı sizleri mağdur etmeden iade ediyoruz. Kaliteli hizmetimizin yanında hızımız da bizleri tercih sebebiniz olacaktır. Şirketimiz tüm ekipmanı ve malzemelerini de kendi bünyesinden temin etmektedir.

Sizlere sunduğumuz hizmetler arasında;

Ev ve işyeri temizliği Okul, yurt, apart temizlikleri İnşaat temizliği Mağaza, otel, depo temizlikleri Avm ve diğer kurumların temizlikleri Bahçe temizliği Cam, halı, koltuk, yatak vs. temizlikleri yer almaktadır.

İnternet sitemiz aracılığıyla sizlere hangi ekiplerimizi yönlendireceğimizi takip edebilir, kaç kişi olacaklarına siz karar verebilirsiniz. Aldığınız hizmet sonrası anında değerlendirme yapabileceğiniz anketlerimiz sayesinde bizlere katkıda bulunabilirsiniz. Her geçen gün daha da büyümemizin sebebi sizlerin geri dönüşleridir. İş kalitemizi kontrol edebilmeniz sizlere daha iyi hizmet vermemizi sağlamaktadır. Firmamızla whatssapp numaralarından, web adresinden ya da mail yoluyla iletişime geçebilir, merak ettiklerinize anında ulaşabilirsiniz. Temizlik tecrübemize güveniyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR