• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

İmy Güzellik Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yeşim Parmaksız

  • firma instagram

İmy Güzellik Merkezi firmamız, her yaştan ve her kesimden bayanların uğrak yeri olmaya devam ediyor. Alanında uzman ve tecrübe sahibi güzellik merkezi kadrosu ile rakip firmalar arasından öne çıkan ve sektöründe parmakla gösterilen isim haline gelen İmy Güzellik Merkezi firmamız, oldukça zengin hizmet yelpazesi ile çalışmalarını sürdürmektedir. İmy Güzellik Merkezi markamız, Kocaeli İzmit güzellik salonu şubesi ile hizmetlerine devam etmektedir. İmy Güzellik Merkezi firmamız; medikal cilt bakımı, kaş laminasyon işlemleri, Hydrafacial cilt bakım işleri, kirpik lifting uygulamaları, bölgesel incelme işlemleri, Striort çatlak onarım ve Microblading uygulamaları ile alanında lider ve öncü firma konumunda yer almaktadır.

İmy Güzellik Merkezimiz, oldukça ferah ve nezih ortamıyla da dikkat çekmektedir. Güzellik merkezi alanında üstün kalite hizmetleriyle fark yaratan İmy Güzellik Merkezi işletmemiz; birçok farklı güzellik uygulamaları ile sektöründe dikkat çekmeye devam etmektedir.

Selülit onarım işleri, bölgesel incelme işlemleri, çatlak onarım uygulamaları ve medikal cilt bakım işlemleri ile sektöründe çığır açan İmy Güzellik Merkezi firmamız, çalışmalarında müşteri memnuniyetini esas almaktadır. İmy Güzellik Merkezi markamız; müşterilerinden gelen yapıcı yorum ve eleştiriler ışığında günden güne gelişim kaydetmekte ve sürekli olarak güncellenmektedir. Her türlü cilt bakım ürün ve envanterini İmy Güzellik Merkezi firmamız bünyesinde bulabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz içerisinde güzellik merkezi salonumuza uğrayabilir ve çeşitli hizmet seçeneklerimizden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar