• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

İnan Proje Mühendislik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sefa Kuzay

reklam logosu
  • firma instagram

İnan Proje Mühendislik olarak birmilyonnokta.com adresinde üye olarak bulunmaktayız. Yapı ve inşaat sektöründe uzun süredir hizmet vermekteyiz. Tecrübelerimize ve uzmanlığımıza dayanarak her geçen gün daha da fazla büyüyoruz. Yapı inşaatı alanındaki birçok sektörde hizmet vermekteyiz. İşinde ustalaşmış profesyonel bir ekibe sahibiz. Ekibimizin her bir bireyi işleriniz titiz ve hassas bir şekilde çalışarak ifa etmektedir.

Niğde yapı inşaat sektörünün demirbaş firmalarından biri olmamız hasebiyle sıkça tercih edilmekteyiz. Bünyemizde birçok farklı alandan uzmanı barındırdığımız için birbirinden bağımsız alanlarda faaliyet gösteriyoruz. Yapı ve inşaat mühendisi ile iç dekorasyon uzmanı personelimiz kendi alanlarında sektörün tüm mevzuatına hâkim profesyonel kişilerdir. Son derece donanımlı ve bilgili olan iş arkadaşlarımız prensip gereği her işin en olur ve doğru yolunu aramaktadırlar.

Sizlere inşaat mühendislik alanında çok farklı stillerle hizmet vermekteyiz. Plan proje tasarımı konusunda özgün ve her detayına kadar prosedürlere uygun işler başarmaktayız. Gayrimenkul değerleme uzmanlarımız engin saha tecrübeleriyle sizlere hizmet vermektedir. Bizler yalnızca inşaat mühendisliği plan proje firması değiliz. Yapı inşaatın başka kollarında da sizlere hizmet veriyoruz. Enerji kimlik işlemleri de bunlardan biridir.

Ayrıca iç dekorasyon gibi hassas çalışma gerektiren alanlarda bizimle çalışabilirsiniz. Yapının ince işçilik diye tabir edilen işlerini işinin ehli ustalarımıza gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Şehrimizde uzun yıllardır devam ettirdiğimiz usulüne uygun projelerimiz giderek daha çok alana yayılmaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR