• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

İncek Spor Kulübü

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Burak Bulanık

  • firma instagram

Salonumuz; Ankara spor sektöründe faaliyet göstermektedir. Spor merkezi olarak faaliyet alanımızda bilgi, birikim ve deneyimlerimiz ile farklılık yaratarak siz değerli müşterilerimizin hayatına değer katmak öncelikli hedefimizdir. Bu hedefimiz ekseninde spor salonumuzda düzenlenmekte olan kurslara katılarak hayatınızda farklı deneyimler yaşayabilirsiniz. Salonumuzda 7’den 70’e her yaştan sporcunun sporunu sağlıklı bir şekilde yapılabilmesine son derece özen gösterilmektedir.

Spor merkezi olarak amacımız; siz sporseverlerin rahat, huzurlu ve konforlu bir ortamda spor yapabilmenizi sağlamaktır. Bunun için spor merkezimizde profesyonel ve sertifikalı spor eğitmenlerimiz eşliğinde pilates, muay thai, taekwondo, wushu, kick boks branşlarında kursları verilmektedir. Haftanın belirli günlerinde grup egzersizlerine katılabileceğiniz gibi alanında uzman eğitmen kadromuzdan birebir özel ders de alabilirsiniz. Yapınıza ve yaşantınıza uygun antreman planlaması ile bilinçli bir şekilde spor yapmanız için gereken tüm desteği sağlıyoruz. Ayrıca üyelik programlarımız ile üyelerimize sunduğumuz ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Spor merkezimizde temizlik ve hijyen kurallarına en azami ölçülerde dikkat edilmektedir. Aynı zamanda sosyal mesafeye uygun bir şekilde sporunuzu yapabilirsiniz. Spor merkezi olarak bölgemizin en geniş donanım imkânlarına sahip tek spor salonuyuz. Dolayısıyla siz değerli sporcularımızın beklentilerini kaliteli ve istikrarlı bir şekilde karşılamaktayız.

Spor merkezi olarak sağlık ve sporun kaliteli bir yaşan için bir bütün olduğu bilincini yaygınlaştırmak öncelikli hedefimizdir. Bun hedefimiz ekseninde sağlıklı, huzurlu ve temiz bir ortamda spor yapabilmeniz için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR