• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İnci Oto & Koltuk Yıkama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Durdağ

Söz konusu olan temizlik olduğunda daima en iyisini aradığınızı ve en iyi temizlik hizmetini aldığınıza emin olmak istediğinizin bilincinde olan İnci Oto ve Koltuk Yıkama olarak bizler, sizlere Muğla temizlik sektöründe hizmet sağlamaktayız. Bulunduğumuz konumu kendimiz için yeterli olarak görmüyor oluşumuz ve hep daha iyisini hedeflememiz sebebiyle kendimizi gün be gün daha çok geliştiriyor, her yeni gün sizlere bir öncekinden daha iyi hizmetler sağlıyoruz. Alanındaki bilgi ve becerisi bakımından profesyonelleşmiş ekip arkadaşlarımız ve sizlerin bize karşı olan tutumlarınız sayesinde daha gidilecek çok yolumuzun olduğunu düşünmekteyiz.

Sizlere hizmetini sunduğumuz bu sektörde araç koltuğu, hali, yatak, baza, çekyat ve koltuklarınızın temizliğini sağlıyoruz. Kullandığımız kaliteli temizlik malzemelerin yanı sıra 180 derece ısıda ürünlerinizi tozlardan, kirlerden ve lekelerden buharlı temizliğimiz ile arındırıyoruz. İnci Oto ve Koltuk Yıkama olarak sizlerin ürünlerini temizlerken hiçbir ayrıntıyı görmezden gelmediğimizi ve itinalı bir işçilik gösterdiğimize değinmek isteriz.

Eğer sizlerin de temizlenmesini istediğiniz ürünleriniz varsa olup olabilecek en iyi temizlik hizmetini almanız için bizlere iletişim adreslerimiz üzerinden ulaşmanız yeterli. Bizlere ulaştığınız zamanlarda mobilyalarınızı ve halılarınızı adreslerinizden teslim alarak temizleyip, tekrar adreslerinize en kısa süre içerisinde teslim etmekteyiz. Bunun yanı sıra yerinde temizlik hizmeti seçeneğimizde mevcuttur. Bizler temizlenmesini istediğiniz ürünleri son teknolojiye sahip makinelerimizle temizledikten sonra, sizler bu ürünleri ilk gün ki hali ile kullanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR