• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İnci Oto Kurtarma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Pervane

Araç sahipleri için yolda kalmak, araçlarının arıza yapması veya bir kazaya karışmak her zaman ihtimal dâhilindedir. Bu yüzden de böyle bir durumda yol yardım hizmetleri en büyük kurtarıcınız olmaktadır. Bunun ihtiyacınız olan profesyonel bir ekip ve donanımlı bir araçtır. Amasya merkezde hizmet veren İnci Oto Kurtarma firmamız bütün bunların bilincinde ve hassasiyetinde olarak uzun yıllardır sektör içinde faaliyet gösteriyor. Sürekli gelişme felsefesiyle devam ettiğimiz yolda kurulduğumuz günden bu yana aralıksız çalışmalarımızı sürdürüyor, sürekli hizmet kalitemizi geliştirerek yol yardım sağlıyoruz.

Amasya yol yardım sektöründe ilk günden bu yana %100 müşteri memnuniyeti ile bölgenin en çok tercih edilen, en çok tavsiye edilen firması konumunda bulunuyoruz. Fakat her zaman daha iyisini yapabileceğimize olan inancımızla çalışmalarımızı sürdürüyor, hep daha iyiyi siz değerli müşterilerimizle tanıştırıyoruz. Profesyonel bir ekip çalışması sergiliyor, koordineli biçimde 7/24 hizmet veriyoruz. Tarafımıza ulaştığınız anda harekete geçerek dakikalar içinde lokasyonunuza geliyor, araçlarınızı alarak ister servise isterseniz otoparka çekiyoruz.

Firma olarak her biri alanında uzman, deneyimli ve tecrübeli bir kadro ile çalışıyoruz. Personellerimiz özel olarak hazırlanmış, en modern araçlarla hizmet vermekte, sürekli kendilerini geliştirerek modern yol yardım hizmetlerini hayata geçirmekten çekinmemektedir. Oto kurtarma, hasarlı araç çekimi, acil çekici, en yakın oto kurtarıcı, acil yol yardım, hasarlı oto kurtarma gibi bütün ihtiyaçlarınız için destek sunulmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR