• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İndian Tattoo

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Yatkı

Aydın İndian Tattoo ailesi olarak en kaliteli dövme işlemleri için sizleri bekliyoruz. Geniş kitleler tarafından yoğun ilgi gören hizmetimizi tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz. Sizler için sunduğumuz özel dövme modellerini oldukça beğeneceksiniz. Birbirinden farklı çeşidimiz mevcuttur. Yeni tarzlar yaratmayı seviyorsanız sanatçılarımızla tanışabilir ve isteklerinizi belirtebilirsiniz.

Güven prensibine dayanarak son teknoloji ürünleriyle hizmetimizi gerçekleştiriyoruz. Güler yüzlü hizmetimizde müşteri memnuniyetine gereken önemi vermekteyiz. Steril ortamda güvenle dövme işlemlerinizi yaptıracaksınız. İstediğiniz bölge için uygulanabilir dövme çeşitlerini çağa uygun tekniklerle yapıyoruz. Dövme makineleri, dövme iğneleri ve dövme boyalarımızdaki kaliteye gereken önemi vermekteyiz. Her geçen gün yenilediğimiz çalışmalarımız için bizi ziyaret edebilir ve fikir edinebilirsiniz. Dövme uygulaması dışında dövme sildirme hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Piercing taktırmak isteyenlere özel hizmetimiz de bulunuyor. Aydın’da bulunuyorsanız karşılıklı güvene dayalı yenilikçi ilkeye bağlı tattoo hizmetlerimizden istediğiniz zaman faydalanabilirsiniz.

Güzellik ve kişisel bakım için tattoo dövme son yıllarda oldukça tercih edilmektedir. Dövme sanatının ilgi gördüğü bu dönemde sizler de kendiniz için bir değişime adım atabilirsiniz. Dilerseniz kalıcı dilerseniz geçici dövme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Yenilikçi bakış açısıyla en modern tasarımları sizlere sunarak şık görüntüler oluşmasını sağlıyoruz. Sağlığa uygun hijyenik şekilde hazırlanan tattoo hizmetimizde alanında uzman kişiler çalışmaktadır. Kuşadası dövme ve tattoo salonları arasından ön plana çıkmayı başaran salonumuzda kusursuz hizmet için istediğiniz zaman bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR