• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

İnegöl Mobilya Turan Ticaret

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ramazan Turan

  • firma instagram

Oturma grupları, köşe takımları ve mutfak dolapları gibi birçok farklı mobilya modelleri üretimini yapmakta olan firmamız evleriniz ve iş yerleriniz için son derece sağlam, şık ve konforlu mobilya üretimi ve satışı yapmaktadır. Vazgeçemeyeceğiniz mobilya tasarımlarına imza atan firmamız profesyonel ekibi sayesinde verdiği kaliteli hizmetle ikinci adresiniz olma yolunda hızla ilerlemektedir.

İnegöl Mobilya Turan Ticaret mobilya firması olarak kaliteli ve dayanıklı malzeme kullanımı konusunda fedakarlıktan kaçınmıyor, en dayanıklı ve sağlam mobilyaların üretimini ve satışını gerçekleştiriyoruz. Ev ve işyerlerinizin dekorasyonuna en çok yakışan tasarımları bulma imkanına sahip olacağınız firmamızda kişiye özel olarak özgün mobilya üretimleri de yapılmaktadır. Alanında en çok tercih edilen firma olarak arzu ettiğiniz her ölçülerde ve görünümde mobilyaları en teknolojik aletleri ve en kaliteli malzemeleri kullanarak üretimini ve satışını yapıyoruz.

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile çalışmalarını yürüten firmamız sektörde müşterileri ile karşılıklı güven duygusunu oluşturabilmiş nadir firmalardan biri olmayı başarmış en önde gelen mobilya firmasıdır. Müşterilerine her zaman en iyi ürünleri satmayı ilke edinmiş firma olarak garantili mobilya satışı gerçekleştirerek hizmet veriyoruz.

Evleriniz için en şık ve kaliteli oturma grupları, yatak odası ve salon takımlarını satın alma imkanı bulabileceğiniz firmamızda aynı zamanda farklı tasarımlarda köşe takımları da satın alabilir ve hayatınızda konforu en ince datayı ile yaşayabilirsiniz. Her çeşit mobilya aksesuarlarının da satışının yapıldığı firmamızda düğün öncesi ihtiyacınız olan her model mobilyaları uygun fiyat ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla sizlerle buluşturuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR