• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İnn Garden ( Adapazarı Düğün Salonu )

Adres :

Karakamış Mah. Türbe Cad. No: 105 Sakarya » Adapazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nermin Arslan - İsmail Arslan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 305 00 86

Whatsapp 2:

0 (536) 282 27 15

İnn Garden ( Adapazarı Düğün Salonu) birmilyonnokta.com un üyesidir. Sakarya eğlence sektörüne önemli yeri olan firmamız mezuniyet günü kutlamaları, özel gün kutlamaları, kır düğünü, nişan, kına organizasyonlarına ev sahipliği yapmaktadır. Bulunduğu konum itibariyle çok beğenilen firmamız çok müşterinin talebini de karışılıyor.

Evlenecek çiftler hayatlarındaki en önemli günlerinde muhteşem bir mekan hayal ederler. Genç kızlar kına gecesi için çok özel bir yer olsun ister. Mezun olacak öğrenciler yıllardır emek verdikleri öğrenim hayatlarına çok güzel bir yerde nokta koymak isterler. İşte bu isteklerin birleştiği nokta istediğiniz kadar kalabalığı ağılayabileceğiniz, çok şık, yeşillikler içinde rüya gibi bir yerdir. Müşterilerimiz hayatlarının o en özel gününde her şeyin mükemmel olmasını isterler. Bizler firma olarak hayallerinizi gerçekleştirmek için çalışmaktayız. Geniş pisti, yine büyük bir alanda bulunan otoparkı, misafirlerin rahat edebileceği hijyen açısından da gerekli özenin gösterildiği firmamızda ışığından sese, sahne düzenlemesine kadar her şey düşünülmüştür.

Firmamız Adapazarı’nda çok beğenilen ve tercih edilen bir yerdir. Yemekli organizasyonlarınızda masaların düzeni, yemeklerin ve aperatiflerin seçimi, hemen hemen tüm noktalarda değişiklik düzen sizlerin istediği gibi yapılmaktadır. Bizleri internet sayfamızdan inceleyebilir, görsellerimize göz gezdirebilirsiniz. Whatsapp hatlarımızdan istediğiniz zaman bizlere ulaşabilir bilgi ve randevu alabilir, bizleri keşif için ziyaret edebilirsiniz. Doğayla iç içe rüya gibi bir gün geçirmek isterseniz mutlaka bizi ziyaret etmelisiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR