• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

İpek Demir Doğrama

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Muhammet İpek

  • firma fb

Yapıların demir doğrama işlemlerini yapan firmamız sizlere kaliteli bir şekilde profesyonel çalışmalar sunmaktadır. Alanında uzman olan ve deneyimli ustalar ile profesyonel bir ekibe sahip olan firmamız demir doğrama konusunda her türlü hizmeti sizlere sunabilmektedir. Yıllardır bu alanda yaptığımız çalışmalar ile sizlere en başarılı hizmeti yüksek kalite standartlarında sunmaktayız.

Özellikle kapıların dış kapıları, depo kapıları ve demir kapılar ile ferforje kapılar konusunda en başarılı hizmeti ve kaliteli ürünleri sizlere sunmaktayız. Alanında uzman olan firmamız en kaliteli malzemelerden üretilen kapıları en güzel tasarımlar ile üretmektedir. Ayrıca evler ve iş yerleri için ferforje korkuluk üretimi de yapılmaktadır.

Firmamız İstanbul demir doğrama alanında yıllardır çalışmalar yapmaktadır. Bu alanda yapılarda istenen çelik çatı işlemlerinin yapılmasını da sağlamaktadır. Çelik konstrüksiyon malzemelerin kullanımı ile yapıların inşa edilmesi ve çatı bölümlerinin yapılması gibi işlemlerde sizlere profesyonel şekilde hizmetler sunabilmekteyiz. Alanında uzman olan ve deneyimli ekibi ile sizlere hizmet sunan firmamız başarılı bir şekilde gerekli çalışmaları sizlere sunabilmektedir.

Yapıların balkon veya apartman merdiven alanları gibi yerlerdeki korkulukların üretilmesi konusunda da hizmet sunan firmamız bu alanlarda da en başarılı üretimi yaparak sizlere hizmetler sunmaktadır. Yapılarda gerekli olan demi ve demir doğrama işlemlerinin tamamını yapan firmamız sizlerin memnuniyetini ilk planda tutarak yüksek kalite standartlarında profesyonel hizmetleri uygun maliyetler ile sizlere sunmaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR