• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

İpek Kozmetik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ebru Şahin

reklam logosu
  • firma instagram

İpek Kozmetik

Tek bir link üzerinden Instagram, Twitter, Facebook ve Websitenizde whatsapp kısa mesaj link oluşturmada yardımcı olmaktadır. Özellikle instagramda satış yapan sayfaların hızlı whatsapp iletişim linki sayesinde müşterilerinin whatsapp yoluyla mağaza telefonuna anında erişim kolaylığı sağlayarak telefon numarasını rehbere kaydetme derdini ortadan kaldırmaktadır.

Sitemiz üzerienden whatsapp kısa linki oluşturulması için iki seçenek sunmaktayız.
Ücretsiz Link Servisi: Bu servis ücretsiz olup, kısa link oluşturulup kullanılması için oluşan linke tıklanıldığın da önce tarayıcıya gidildikten sonra reklamlı yönlendirme ile whatsapp uygulamasına yönlenir. Ayrıca oluşan link kişiye özel değildir ve kurumsal link haline gelmez.
Premium Link Servisi: Bu servis aylık ücretli (5 TL) olup, kısa link oluşturulup kullanılması için oluşan linke tıklanıldığın da tarayıcıya gitmeden direk reklamsız yönlendirme ile whatsapp uygulamasına yönlenir. Arada herhangi bir 3. tekil uygulama yada reklam olmadan direk whatsapp yönlenir. Ayrıca oluşan link kişiye özeldir ve kurumsal link haline gelir.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR